reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

reklama
(*)(*)(*)(*) Dla moich Aniołków w niebie...
Czemu tak szybko od Nas odchodzicie? Czemu nie chcecie spróbować być przy nas do końca? Czemu ktoś pozwala na to żebyśmy nie mogli się do Was przytulić, żeby Was pogłaskać, żeby Was pocałować, żeby powiedzieć twarzą w twarz jak bardzo kochamy i tęsknimy. Nie dane było mi czuć Wasze ruchy, nie dane mi jest by otrzeć Wasze łzy. Nie dane mi jest aby zobaczyć oczy pełne nadzieji i Wasz uśmich. Ból serce ściska że znów przegrałam walkę o Was. Przepraszam, naprawdę robiłam wszystko co mogłam by utrzymać Was przy sobie..
Kochamy Was i tak bardzo bardzo tęsknimy. Prosimy o jedno z tatusiem... nieśmiało.. wróćcie do Nas.. bo gdzie Wam będzie lepiej jak u Nas?

Aniołek 26.02.2008
[*]
Aniołek 06.06.2008
[*]
 
Gdzieś Tam Wysoko W Niebie Moje Dzieci Kochane Spogładacie Na Mnie Swojego Brata I Tate ;-)choc Nie Dane Nam Było Teraz Być Razem :-(

Bardzo Za Wami Tęsknie
Aniołek 1.03 2007
[*]
Aniołek 24.05.2008
[*]
 
reklama
Do góry