reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Supermama czyli zajmujemy się naszymi maleństwami

My kąpiemy córcię prawie codziennie, jak nam zaśnie przed kapielą, to czasem odpuszczamy i jej nie budzimy, główka raczej zawsze przemyta mydełkiem w płynie Nivea BAby i naoliwkowana.
Polis współczuję ciemieniuchy.
 
reklama
my w emolium, a potem kremik emolium na ciało, na razie ciemieniuchy nie ma, buźka też się gładziutka zrobiła, więc krostki albo uczulenie na mleko albo na kosmetyki poprzednie było
 
Ja kąpie codziennie, główkę też myję codziennie a ciemieniucha też jest niestety. Ja myje mydełkiem oillan, kremuje emolium albo kremem eucerynowym na receptę. Na główkę na ciemieniuchę mam mustelę stelaker.
Pediatra jeszcze polecała mi tez cerkosol lub cerkożel na ciemieniuchę.
 
My codziennie, mala uwielbia kapiel i potem pieknie zasypia, zawsze kapiemy o 19 (raz nie kapalismy bo miala ciezki dzien i zasnela o 18, a dzis tez jakis wybryk bo nadal spi - bylismy na dlugim spacerku), kapiemy w oilatum, glowke przymwamy a co drugi dzien myjemy w johnsonie
 
my kąpiemy codziennie w Bobini w wodzie o temp 39stopni bo w zimniejszej nie lubi i był ryk :-D
główkę codziennie przemywamy (bo strasznie się poci przy piciu) tą samą wodą z płynem do kąpieli bo to niby 2w1 (szampon i płyn)
po kąpieli zawsze był ryk bo nie chciała się kremować Balneum i ubierać ale teraz mamy na nią sposób - suszarka :tak: ja ją wycieram kremuje i ubieram a maż lekko owiewa ciepłym powietrzem
 
Pochwalilam sie jakis czas temu ze Lenka a super skore i sie popsulo. Ma taka drobniutenka wysypke praktycznie na calym ciele ale najwiecej na brzuszku i klp. Jestem prawie pewna ze to uczulenie tylko nie wiem na co i co z tym teraz zrobic bo nie bardzo chce zejsc. W dodatku dalej mamy tradzik na buzce i ta cholerna ciemieniuche. Widze ze problemy skorne coreczka ma po mamusi.
 
reklama
Mamy chłopców mam pytanie czy zbiera się Waszym synkom biała mastka pod napletkiem? Ja z reguły lekko naciągałam napletek przy kąpieli ale dziś bardziej zszedł i było tam pełno tego a bardziej nie naciągnę napletka, żeby nie naderwać. Miałyście już tak?
 
Do góry