reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sucha skóra dłoni

ja uczuliłam się właśnie na neutrogenę...teraz używam maści dardia do smarowania dłoni i stóp. dobrze radzi sobie z bardzo przesuszoną skórą i jest hypoalergiczna.
 
reklama
Witam serdecznie. Ja polecam stary sprawdzony sposób domowy;) Olejek rycynowy i troszkę skoku z cytryny, w tym moczyć dłonie i zawinąć czymś albo ubrać rękawiczki na noc. Ja już rano widziałam znaczną różnicę. Jeśli jednak nie lubisz takich "domowych zabaw" to polecam Mineralny Krem do Dłoni z Masłem shea z firmy GoldenOil. Też sprawdzony;)
 
o maj gad, ten krem od goldenoil sprawdziłam i 45 zeta kosztuje, nie wliczajac przesyłki! chyba by mi wpierw rece odpadły zanim bym cos takiego kupiła. ale kosmetyki, z tego co widac na stronce, ciekawe, ciekawe.. az se jeszcze lukne..
 
Można jeszcze kupić parafinę i robić z niej maseczki na dłonie. Podany wyżej sposób z olejkiem rycynowym i sokiem z cytryny też jest ekstra. A czym na co dzień myjesz ręce? Bo może ten środek też je wysusza? Może myj czymś nawilżającym i delikatnym zarazem, Dove na przykład, bo większość mydeł w płynie też wysusza dłonie
 
jak masz skórę często narażoną na deternenty, lub słonce i w ogole na chemię, to polecam Ci dermokosmetyki, Naprawdę działają. Ja teraz sobie smaruję Nanobase, a jak juz mam problem z łokciami i takimi miejscami to keranorm. są bezzapachowe, nie uczulaja, i mają swietne składniki.
 
Też długo walczyłam z suchą skórą, pani w aptece poleciła mi keranorm, jest rewelacyjny. Nawilża, sprawia, że moja skóra jest gładka i elastyczna, wygląda na zdrową i zadbaną, jest to dermakosmetyk, nie uczula, sprawdza się nawet przy moim problemie ze skórą atopową, myślę, że Ci pomoże :) pozdrawiam
 
Dermokosmetyki sa to kosmetyki, ktore maja nietylko wlasciwosci pielegnacyjne, ale tez lecznicze, tak wiec dbasz o siebie jeszcze bardziej :) no i kosmetyki te przede wszystkim mozesz znalezc w aptece, co moim zdaniem jest potwierdzeniem bezpieczenstwa i wysokiej jakosci
 
reklama
Do góry