reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

U mnie w szpitalu jest wymagany fotelik. Jak rodziłam synka i mam jakieś 7 min pieszo do szpitala to położna zaznaczyła, ze musi mąż przyjść z fotelikiem.
 
reklama
Ja dziś jestem po wizycie. Mały jest główka do dołu nareszcie. Wiem że może się przekręcić ale to pierwszy raz od początku ciąży że jest głową w dół więc się ciesze. Ogólnie jest w porządku. Waży już 1150g.
IMG_20201104_191700_665.jpg
 
Kup na jakimś olx albo vinted jakiekolwiek aby było, takie nosidełka po 30 zł chodzą to żaden wydatek. No chyba, że jedziecie samochodem to jednak strach.
Nie jedziemy, nie wsadziłabym małego do takiego rupiecia, balabym sie. Kupię byle co i potem się zmieni.

Ja dziś jestem po wizycie. Mały jest główka do dołu nareszcie. Wiem że może się przekręcić ale to pierwszy raz od początku ciąży że jest głową w dół więc się ciesze. Ogólnie jest w porządku. Waży już 1150g.
Zobacz załącznik 1197077
O jacie, jaki słodki, żałuję że miałam 4D na połówkowych, a nie w 3 trymestrze, bo świetnie widać malucha.
 
Ja dziś jestem po wizycie. Mały jest główka do dołu nareszcie. Wiem że może się przekręcić ale to pierwszy raz od początku ciąży że jest głową w dół więc się ciesze. Ogólnie jest w porządku. Waży już 1150g.
Zobacz załącznik 1197077
Piekny 😍 ja tez czekam az mala sie przekreci glowka w dol, wiem ze jeszcze ma czas ale bylabym spokojniejsza gdyby juz to zrobila 😊
Ktory tc?
 
No ja właśnie się zastanawiam czy mogę sobie ten wydatek zostawić po porodzie, czy koniecznie muszę kupować, bo szpital mam za blokiem.
Miałam rodzic gdzie indziej, ale wyszło jak wyszło [emoji1787]
A jak będziesz gdzie indziej rodzić? Różnie może być w styczniu, choćby kwarantanna na oddziale i gdzie indziej trafisz. Lepiej mieć fotelik, zwłaszcza, że później i tak planujesz kupić.
 
Piekny 😍 ja tez czekam az mala sie przekreci glowka w dol, wiem ze jeszcze ma czas ale bylabym spokojniejsza gdyby juz to zrobila 😊
Ktory tc?
28t2d w ostatniej ciąży córka nie przekręciła się do samego końca i miałam CC dlatego tak bardzo mnie cieszy że młody jest już przekręcony. Lekarz mówi że raczej już tak zostanie.
 
reklama
Do góry