reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
mi na każdej wizycie robi 3d :) wczoraj akurat zasłoniła ją pępowina czy cos.. nie znam sie, ale widac tylko nosek i buźke ;)
Na szczęście narazie waga ruszyła i waży 1000g 28tc+2 , brzuszek oczywiście mniejszy. Przybrała 250g w 2 tygodnie więc wydaje mi się, że dobrze :)
Gin mówi, że nie jest książkowo, ale źle też nie, więc czas pokaże i dalej wizyty co 2 tygodnie
 
mi na każdej wizycie robi 3d :) wczoraj akurat zasłoniła ją pępowina czy cos.. nie znam sie, ale widac tylko nosek i buźke ;)
Na szczęście narazie waga ruszyła i waży 1000g 28tc+2 , brzuszek oczywiście mniejszy. Przybrała 250g w 2 tygodnie więc wydaje mi się, że dobrze :)
Gin mówi, że nie jest książkowo, ale źle też nie, więc czas pokaże i dalej wizyty co 2 tygodnie
U mnie też jest cały czas malutka idę 16 na wizytę będzie wtedy 28+4 będę miała porównanie czy wkoncu przekroczy ten 1kg ile jest u Ciebie mniejszy dzidziuś według USG?
 
U mnie też jest cały czas malutka idę 16 na wizytę będzie wtedy 28+4 będę miała porównanie czy wkoncu przekroczy ten 1kg ile jest u Ciebie mniejszy dzidziuś według USG?
około 1,5 tygodnia różnicy jak chodzi o wagę. Z tym, że podobnie jak przy synku w 1 ciąży brzuszek juz ma mniejszy w porównaniu do innych wymiarów więc nie wiem na ile można sie sugerowac tymi wytycznymi. Bo niekoniecznie może być mniejsza tylko chudsza (tak miałam w 1 ciąży, skóra i kości aż żal było :( )

Do 16 to jeszcze trochę czasu, ja 18 mam kolejną :D Nie myślałaś częściej chodzić na wizyty i kontrolować? JA to bym ze stresu nie wytrzymała pewnie ;)
 
Ale fajne zdjecia macie. Ja takich nie mam nie robi mi 3 d.
Wczoraj bylam na usg 31 tydzien wszystko ok tylko kosc udowa 6,6 cm wychodzi jak na 34 tydz. Jak u was? Tak dla porównania ? Czy to znaczy ze bedzie wysoka? Wazy 1990. Ja tez jestem wysoka jak na babkę bo 178cm.
 
Rożek to jest otulacz w którym dziecko wyciągnie Ci rączkę albo jak się będzie wiercił to i więcej. Wydawało mi się, ze w zimie dziecko ubiera się w kombinezon i czapkę 🤷🏼‍♀️ Jak cos złe mowie to niech ktoś mnie poprawi
Mi tez sie tak wydaje ze kombinezon w zime to podstawa a otulacz to np w domu dziecko owinac zeby sobie spalo czy np do karmienia a pozniej sobie na tym po prostu leży.

Ale ness chyba chodzilo o to ze co za roznica w czyn dziecko zabierzemy ze szpitala w rozku czy w foteliku. Nie powinien szpital ingerować jak ktos ma 5 min od szpitala to tez bym chciala pieszo isc.
 
około 1,5 tygodnia różnicy jak chodzi o wagę. Z tym, że podobnie jak przy synku w 1 ciąży brzuszek juz ma mniejszy w porównaniu do innych wymiarów więc nie wiem na ile można sie sugerowac tymi wytycznymi. Bo niekoniecznie może być mniejsza tylko chudsza (tak miałam w 1 ciąży, skóra i kości aż żal było :( )

Do 16 to jeszcze trochę czasu, ja 18 mam kolejną :D Nie myślałaś częściej chodzić na wizyty i kontrolować? JA to bym ze stresu nie wytrzymała pewnie ;)
A wiesz może czemu u synka był mniejszy brzuszek? Mi właśnie też wychodzi mniejszy brzuszek . Co do wizyt chodzę co 3 tyg średnio teraz mam 16 i 20 echo serca ja mam hipoglikemię i pępowinę dwunaczyniowa temu może być też mniejsze. A synek z aka waga się urodził w którym tyg ciąży?
 
reklama
Ale fajne zdjecia macie. Ja takich nie mam nie robi mi 3 d.
Wczoraj bylam na usg 31 tydzien wszystko ok tylko kosc udowa 6,6 cm wychodzi jak na 34 tydz. Jak u was? Tak dla porównania ? Czy to znaczy ze bedzie wysoka? Wazy 1990. Ja tez jestem wysoka jak na babkę bo 178cm.
U mnie też jakiś czas temu kość udowa była o 3 tygodnie dłuższa. Lekarz od razu zapytał, czy ojciec dziecka jest wysoki i faktycznie jest. Ja też do niższych nie należę, mam 175cm. Będzie dlugasek, nie martw się :)
 
Do góry