reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Witam dziewczyny!!
Wczoraj o 19:30 miałam badania USG. Wróciłam późno, więc tu nie pisałam. Ale uff, jest wszystko dobrze, rączki,nóżki widać, palce też więc jestem spokojna. Dziecko się prawie nie ruszało - pewnie spało, ale serce dobrze biło, nawet mogłam posłuchać. Okazało się, że dziecko jest starsze o 9 dni niż określił ginekolog. I teraz mam termin na 11 stycznia. ;)
 
reklama
Czesc[emoji16]
Cześć dziewczyny
Witaj[emoji1]
Witam dziewczyny!!
Wczoraj o 19:30 miałam badania USG. Wróciłam późno, więc tu nie pisałam. Ale uff, jest wszystko dobrze, rączki,nóżki widać, palce też więc jestem spokojna. Dziecko się prawie nie ruszało - pewnie spało, ale serce dobrze biło, nawet mogłam posłuchać. Okazało się, że dziecko jest starsze o 9 dni niż określił ginekolog. I teraz mam termin na 11 stycznia. ;)
Super wiesci!
 
Witam dziewczyny!!
Wczoraj o 19:30 miałam badania USG. Wróciłam późno, więc tu nie pisałam. Ale uff, jest wszystko dobrze, rączki,nóżki widać, palce też więc jestem spokojna. Dziecko się prawie nie ruszało - pewnie spało, ale serce dobrze biło, nawet mogłam posłuchać. Okazało się, że dziecko jest starsze o 9 dni niż określił ginekolog. I teraz mam termin na 11 stycznia. ;)
Cudowna wiadomość 😁

Witam Was dziewczyny. "wpadnę" później🤪Miłego dnia😃
 
Witam Was.
Dziewczyny, bolą Was czasami pachwiny ? Ciągną tak ?
Tak 😊 dokladnie rwący ból, mało tego, mnie to czasami pod żebrami aż bolalo 😄 jak wspomniałam ginowi ostatnio że dalej brzuch boli czasami no to stwierdził że normalne. A gdybyście miały uczucie pulsowania w całym brzuchu tak że aż nieprzyjemnie leżeć, to prawdopodobnie od niskiego ciśnienia. :)
 
reklama
Do góry