reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Wataha ale to chyba na HBO go. Ja ogólnie bardzo mało oglądam ale ostatnio wciągnął mnie serial sex education. Czasami tez patrzę na inne seriale, które mąż ogląda, tradycyjnie dom z papieru, Czarnobyl, był też taki fajny serial o małżeństwie czeskim, chyba nazywał się nieświadomi. Mogłam pomylić co jest na HBO a co na netflixie ;)
Dziękuję :-) sex education oglądałam. HBO niestety nie mam. A resztę zobaczę co polecasz :-) dziekuje
 
reklama
Ja już po wizycie. Walka z krwakiem nadal trwa. Zmniejszył się tylko o 1cm. Trochę jestem zawiedziona że tak mało ale z drugiej strony ważne że się zmniejsza. Następną wizyta badania prenatalne za 3 tyg i do tego czasu mam leżeć.
Cieszę się że jest ciut lepiej. Może psychicznie będzie mi lżej leżeć te 3 tygodnie.
Dziewczyny, jakie seriale polecacie ? Lekkie oczywiście żeby spać w nocy. Na ipli/ netflix ?
Zdrówka i wytrwałości dla Ciebie i maleństwa! Wierzę że będzie dobrze.
Mnie ostatnio coś sentymentalnie wzięło na filmy świąteczne 🤣😂 wzruszyłam się strasznie na nich- zresztą ja ciekawego na reklamie pampersow potrafię poplakac
 
Jak te forum prywatne się otworzyło to jakoś łatwiej nadrabiać strony po chwilowej nieobecności :D co do boli w podbrzuszu to ja mam dosyć często. Tez mnie to martwiło ale lekarz mówił ze to normalne i za każdym razem na usg jest wszystko ok także nie ma co się niepotrzebnie stresować :)
 
Jak te forum prywatne się otworzyło to jakoś łatwiej nadrabiać strony po chwilowej nieobecności :D co do boli w podbrzuszu to ja mam dosyć często. Tez mnie to martwiło ale lekarz mówił ze to normalne i za każdym razem na usg jest wszystko ok także nie ma co się niepotrzebnie stresować :)
Tez tak uwazam! Dziewcxyny w którym tygodniu poznalyscie plec? Czy na Usg I trymestru juz widac?
 
Cześć. Pytanie do dziewczyn które stosowały globulki. To mój pierwszy raz i nie wiem czy to normalne. Szłam spać i sobie taka zaaplikowalam. W nocy szłam siku ok 1 i normalnie było. A po 3 i rano zaczęła ta globulka rozpuszczona wylatywac. Ogólnie plamie też więc to było połączone. Na początku się wystraszyłam ale myślę sobie że może tym się różni globulka od tabletki bo tabelki jak biorę to zawsze się wchlonie. Dobra reakcja organizmu ? Też tak wam wylatuje ? Nie mogę głęboko wkładać tej globulki bo mam bardzo podrażnione że względu na plamienia itp. Tak mi lekarz powiedział. Będę wdzięczna za rady.
 
Cześć. Pytanie do dziewczyn które stosowały globulki. To mój pierwszy raz i nie wiem czy to normalne. Szłam spać i sobie taka zaaplikowalam. W nocy szłam siku ok 1 i normalnie było. A po 3 i rano zaczęła ta globulka rozpuszczona wylatywac. Ogólnie plamie też więc to było połączone. Na początku się wystraszyłam ale myślę sobie że może tym się różni globulka od tabletki bo tabelki jak biorę to zawsze się wchlonie. Dobra reakcja organizmu ? Też tak wam wylatuje ? Nie mogę głęboko wkładać tej globulki bo mam bardzo podrażnione że względu na plamienia itp. Tak mi lekarz powiedział. Będę wdzięczna za rady.
A co to za globulki na co?
 
reklama
Cześć. Pytanie do dziewczyn które stosowały globulki. To mój pierwszy raz i nie wiem czy to normalne. Szłam spać i sobie taka zaaplikowalam. W nocy szłam siku ok 1 i normalnie było. A po 3 i rano zaczęła ta globulka rozpuszczona wylatywac. Ogólnie plamie też więc to było połączone. Na początku się wystraszyłam ale myślę sobie że może tym się różni globulka od tabletki bo tabelki jak biorę to zawsze się wchlonie. Dobra reakcja organizmu ? Też tak wam wylatuje ? Nie mogę głęboko wkładać tej globulki bo mam bardzo podrażnione że względu na plamienia itp. Tak mi lekarz powiedział. Będę wdzięczna za rady.

Ja brałam kiedyś clotidal i to straaaaasznie wypływa potem.. Nie wiem jak z innymi globulkami. Słyszałam jednak, że po clotidalu bardzo jednak leci.
 
Do góry