reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Byłam tydzień temu. Stwierdził, że jak będę słuchać się zaleceń ( mam leżeć) to nic się nie powinno dziać.

Jak ja lubię jak lekarze mówią "powinno" ;) to są specjaliści czy wróżki? A Ty chodź i się stresuj.. Jak była potrzeba to i 2 razy w tygodniu byłam, a lekarz nawet kasy nie chciał przyjąć - chodzę prywatnie.
 
reklama
Mówią nie powinno właśnie dlatego że przy całej swej wiedzy nie są wróżkami. Nie mogą nic gwarantować w stu procentach bo ludzkie ciało nie działa na zasadzie uniwersalnej instrukcji 😊
 
Mówią nie powinno właśnie dlatego że przy całej swej wiedzy nie są wróżkami. Nie mogą nic gwarantować w stu procentach bo ludzkie ciało nie działa na zasadzie uniwersalnej instrukcji 😊
Nie no jasne. Ja jestem może uczulona na to, ale lekarz według mnie poza faktami nie powinien snuć domysłów. Jak widzisz wyniki badań i widzisz, że serce bije to już wiesz, że jest ok i się uspokajasz, a nie jak Ci powie, że powinno być dobrze..
 
Mnie tez brzuch bolał, ale powiedzial, ze to normalne wszystko rosnie i naciaga sie. Po przebadaniu noe widzial problemu do zmartwien. Bol juz ustal trwal 2 dni.
 
Skończyłam oglądać Dark i nie wiem co dalej począć ze swoim życiem :( 😅. Dawno nie miałam takiego doła poserialowego. Co więcej, żaden nigdy nie śnił mi się w nocy i to kilka razy z rzędu. No nic, musiałam to z siebie wyrzucić 😄
 
Skończyłam oglądać Dark i nie wiem co dalej począć ze swoim życiem :( [emoji28]. Dawno nie miałam takiego doła poserialowego. Co więcej, żaden nigdy nie śnił mi się w nocy i to kilka razy z rzędu. No nic, musiałam to z siebie wyrzucić [emoji1]
Ha ha ja z mamą wlasnie ogladam jakis turecki horor przysiega.
 
Ja już po wizycie. Walka z krwakiem nadal trwa. Zmniejszył się tylko o 1cm. Trochę jestem zawiedziona że tak mało ale z drugiej strony ważne że się zmniejsza. Następną wizyta badania prenatalne za 3 tyg i do tego czasu mam leżeć.
Cieszę się że jest ciut lepiej. Może psychicznie będzie mi lżej leżeć te 3 tygodnie.
Dziewczyny, jakie seriale polecacie ? Lekkie oczywiście żeby spać w nocy. Na ipli/ netflix ?
 
Wataha ale to chyba na HBO go. Ja ogólnie bardzo mało oglądam ale ostatnio wciągnął mnie serial sex education. Czasami tez patrzę na inne seriale, które mąż ogląda, tradycyjnie dom z papieru, Czarnobyl, był też taki fajny serial o małżeństwie czeskim, chyba nazywał się nieświadomi. Mogłam pomylić co jest na HBO a co na netflixie ;)
 
reklama
Do góry