reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ale Wam zazdroszczę dziewczyny...Mi libido spadło, ale nie aż tak znacząco. Chętnie bym pouprawiala seks, ale mój partner ma blokadę. Może któraś się z czymś takim spotkała? Boi się, ze coś zrobi dziecku...Na nic się zdają tłumaczenia, ze nie ma na to szans, ze lekarz zezwala...To moja pierwsza ciąża i szczerze jestem zaskoczona jego reakcją...
To Ci powiem że tak jak pisałam z synem ani razu nic nie było całą ciążę i ostatnio mówię do męża że nasz Gabryś wyjątkowo jakiś mądry a on do mnie bo nikt go po czele nie stukał w ciąży haha chodziło mu wiecie o co oni mają chyba takie wyobrażenie że mogą dotknąć dziecka haha
 
reklama
Dziewczyny ja się od tygodnie bije z myślami co z tym PAPA :/ i raczej się nie zdecyduje. Jeżeli na USG prenatalnym wyjdzie coś nie tak to wtedy pewnie NIFTY, ale z drugiej strony też co jeżeli to badanie potwierdzi jakąś wadę... ? Próbowałam z mężem podjąć temat ale on zakończył zanim ja zaczęłam.
 
ja ogólnie mam libido bliskie zeru ostatnio..ale nie odmawiamy sobie, jak jest ochota to korzystamy. może troszkę ostrożniej, ale nie miałam żadnych problemów po.
Ja podobnie z libido.. Najchętniej to bym się tylko tuliła. Ale jak coś to nie ograniczam się w sumie w żaden sposób i nie czuję, żeby miało to jakiś negatywny wpływ na mnie [emoji4] mysle że dla tych co nie mają krwiaków i ciaza rozwija się ok to może być nawet wskazane bo i mięśnie się rozluźnia i samopoczucie lepsze.. [emoji4]
'
Mam tak samo jak wy 😅 żadnych problemów, chociaż "po"przez chwilę odczuwam skutki skurczów. Ale libido na poziomie żadnym... mimo to czasem korzystam z tego dobrodziejstwa, bo podejrzewam, że mój chłop będzie z tych, co to myślą, że dosięgną i nasze role się już niedługo odwrócą😂
 
To Ci powiem że tak jak pisałam z synem ani razu nic nie było całą ciążę i ostatnio mówię do męża że nasz Gabryś wyjątkowo jakiś mądry a on do mnie bo nikt go po czele nie stukał w ciąży haha chodziło mu wiecie o co oni mają chyba takie wyobrażenie że mogą dotknąć dziecka haha
Hahha No mój tez cały czas jakieś teksty ze „stukaniem dziecka po głowie”, a na wszelkie argumenty odpowiada, ze on ma tak wielki sprzęt, ze na pewno by dziecko dotknął 😅.
Znam to hehe " nie mogę, bo ON tam siedzi" 😂 a ja na to "korzystaj, bo potem nie wiadomo jak będzie". Przy drugim stwierdził, że już nie będzie taki głupi, żeby rezygnować , sexu bez zabezpieczenia 😁 może to Twojego pezekona??
Wierz mi...próbowałam już wszystkiego i nic na niego nie działa. Raz go trochę upiłam to dał się namówić, ale na drugi dzień jakie miał wyrzuty sumienia !
 
Przyszly mi wyniki badan prenatalnych uzupelnione o wynik testu pappa. Wysokie ryzyko u obu dzieci :( 1:165 i 1:284
Dzwonilam do mojego gina i mam sie umowic do genetyka i przemyśleć czy chce robic amniopunkcje, nifty, czy nic niw robic. Jestem zalamana. Kolowrotek w glowie, lzy mi same leca. Masakra jakaś. Na usg bylo wszystko w porzadku. Teraz zaluje, ze robilam te cholerna pappe

Teraz to i ja mam stracha, bo tez u mnie na usg było wszystko ok... muszę na wyniki jeszcze ponad tydzień czekać 😫

Trzymaj się inka, przemysł sobie co chcesz dalej robić. Trudny temat do doradzania 😟
 
Mój też obawia się że zrobi coś dziecku. Boże jaka jestem głodna. A czekam na wizytę u dietetyka (szkolenie z diety) i umieram. Wyjdę to chyba kupię sobie jakąś słodka bułkę. Mam nadzieję że to potrwa max 30 min. Ale jak wysyłają to nie mogę odmówić. Dziś dostałam termin na USG II trymestru a jeszcze pierwszego nie mialam dopiero za 15 dni. I na echo serca w październiku. Jak się cieszę z urlopu który zaczynam za 2 tyg. Potem już chyba nie wrócę do pracy
 
reklama
Do góry