reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Ja tez chce Helenke.Zadne inne imie mi sie nie podoba,a jak podnosze temat to partner i corka krzycza ,ze nie.
U nas Helenka jest zaakceptowana przez męża i starszego syna, młodszy nie umie mówisz więc pozwolę sobie nie brać pod uwagę jego zdania [emoji14] ale ja chyba jednak bardziej ku Zuzi... Nie wiem. Najppierw chce poznać płeć! A xhlopuwc byłby chyba Janek
 
reklama
Ale tylko amniopunkcja daje 100% pewności. Jeśli nimfy wyjdą źle to nadal zalecana jest amniopunkcja. Ja nie tracilabym czasu i pieniędzy na pośrodki. Zamiast pappy jeśli ktoś sobie może pozwolić fajnie jest zrobić nimfy, ale w razie podejrzenienia wad tak jak przypadku Ani to zdecydowałabym się na amniopunkcje.
Tak, zgadzam się! Ja miałam na myśli, że zamiast pappy lepiej nifty, a w tym przypadku już tylko amniopunkcja
 
Lekarz mówił prosze się nie denerwować to sa statystyki . Z usg nie widać zeby coś było nie tak. Wszystkie wymiary są ok , przelywy również ale białko niestety złe. Będę brać ten acard 150
I będę miala Synka :)

Kochana bądź dobrej myśli! Wszystkie wiemy jakie są te badania Pappa.. tak jak sam powiedział lekarz - to statystyka.. jeżeli z USG jest wszystko w porządku, to jest się z czego cieszyć! Z Twojego maluszka to już kawał dziecinki - 7 cm wow! 🤩🤩 Gratuluję synusia!!! Patrząc na ten moment ile mamy dziewczynek, to będzie miał w czym wybierać! 🤣
 
dlatego ja właśnie odpuszczam pappa żeby się nie stresować.

pewnie,że są testy nifty itd ale to kosztuje kupę pieniędzy i taka sama statystyka..

Ja również nie robiłam tych badań z tego samego powodu.. Jeżeli z USG wyszłoby, że cokolwiek może być nie tak, to pewnie od razu robiłabym ten test NIFTY, a póki co wierzę w USG 🤩
 
reklama
Ale tylko amniopunkcja daje 100% pewności. Jeśli nimfy wyjdą źle to nadal zalecana jest amniopunkcja. Ja nie tracilabym czasu i pieniędzy na pośrodki. Zamiast pappy jeśli ktoś sobie może pozwolić fajnie jest zrobić nimfy, ale w razie podejrzenienia wad tak jak przypadku Ani to zdecydowałabym się na amniopunkcje.
Półsrodki?przecież test nifty jest bezinwazyjny i bardzo czuły zwłaszcza w 3 podstawowych trisomiach. Przecież to badanie wolnego dna dziecka..
Ja bym nie ryzykowała amino kiedy mam wybór bezpiecznej nie inwazyjnej metody która dają nam praktycznie takie samo prawdopodobieństwo. Kwestia kasy lub priorytetow.
 
Do góry