reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Witajcie. Ja dziś pół nocy nie spałam tak się stresuje tym usg. Mam lęk okropny ze będzie coś nie tak. Mam nadzieję że wyniki pappy będą na miejscu bo jak będę miala jeszcze czekać na ogólny wynik to zejdę na tamten świat.
Wiem co czujesz ale trzymam kciuki będzie dobrze nie martw się 😘
 
reklama
W necie, już dawno o tym słyszałam i to się staje realne. Mój mąż nie mógłby wziąć tych 2 miesięcy, więc mi by zostało 10 z dzieckiem 😖

Jeśli mogę spytać to czemu nie mógłvg wziąć?
To mogą być miesiące od 9tyg życia dziecka lub dwa w środku czy dwa ostatnie. W tym czasie możecie też byc razem tylko że wtedy będzie krótszy macierzyński.

Że względu na koronawirusa chcą od tego odejść, wczoraj czytałam artykuł na DZ.

Może tego nie zrobią. Dla mnie to super opcja bo Mama nic nie traci jeśli jest samotną czy mąż/ojciec dziecka nie chce wziąć tych 2msc. Mój mąż mówi że chce iść na cześć macierzyńskiego. Więc 1-3 msc i tak mu oddam.

Ja już wstałam. Szykuje się na wizytę ale nie ginem k do pracy. Mam dziś cukier 64 a normą jest od 74. Powinnam się źle czuć a czuje się świetnie. Muszę zmniejszyć dawkę insuliny i zobaczyć co będzie.
 
Odnośnie 2 miesięcy urlopu, które miałoby przejść na ojca, to będą one do wykorzystania do 8. roku życia dziecka. Więc to zawsze daje większą swobodę.
Tak czy siak według mnie to nie jest dobre rozwiązanie z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że to będzie kosztem matki.
 
Ja tez jestem przekonana na 90% ze będzie chłopak 😁
Ja tak samo, nawet moja mama już ciągle pisze do mnie jak tam Maksiu hahah. Już się nie mogę doczekać prenatalnych. Chociaż ciągle chodzi mi po głowie ten wiek ciążowy żeby była aż taka rozbieżność. Z OM 11tc a z CRL 9t5d. Fakt że moje cykle były dość nie regularne 37 dni nawet, ale aż taka różnica 🤦‍♀️
 
reklama
Ja tak samo, nawet moja mama już ciągle pisze do mnie jak tam Maksiu hahah. Już się nie mogę doczekać prenatalnych. Chociaż ciągle chodzi mi po głowie ten wiek ciążowy żeby była aż taka rozbieżność. Z OM 11tc a z CRL 9t5d. Fakt że moje cykle były dość nie regularne 37 dni nawet, ale aż taka różnica 🤦‍♀️
Wiek na podstawie crl jest zawsze +/- 6 dni chyba, wiec dodając wychodzi prawie idealnie ;)-
 
Do góry