reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczynki kciuki za wizyty i czekam na relacje 😀 u nas leje , ale taki dzień po upalnym weekendzie jest potrzeby. Ja się czuje już super wiec dziś zacznę jakieś treningi dla ciężarnych :)
 
reklama
Dziewczyny ja już jestem po prenatalnych.
Dzidzia ma trochę ponad 7 cm. Tętno 155 uderzeń. Podobno wszystko dobrze ale ja nie widziałam ani monitora ani nie dostałam żadnej foty. Nie jestem zadowolona. Nie mam zamiaru się stresować. Zaraz będę umawiać się na prywatną wizytę.
 
Dziewczyny ja już jestem po prenatalnych.
Dzidzia ma trochę ponad 7 cm. Tętno 155 uderzeń. Podobno wszystko dobrze ale ja nie widziałam ani monitora ani nie dostałam żadnej foty. Nie jestem zadowolona. Nie mam zamiaru się stresować. Zaraz będę umawiać się na prywatną wizytę.
Nic Ci nie pokazali? Opisu, pomiarów też nie masz? Szok...
 
Dziewczyny ja już jestem po prenatalnych.
Dzidzia ma trochę ponad 7 cm. Tętno 155 uderzeń. Podobno wszystko dobrze ale ja nie widziałam ani monitora ani nie dostałam żadnej foty. Nie jestem zadowolona. Nie mam zamiaru się stresować. Zaraz będę umawiać się na prywatną wizytę.
Najważniejsze, że Maluszek zdrowy. Szkoda, że nie otrzymałaś zdjęcia :( powinni dawać dokładny opis i dodawać zdjęcie ale widzę, że czasem doprosić się nie można :( Tak - nie ma co się stresować.
 
Cześć dziewczyny, życzę samych dobrych wiadomości wizytującym, a reszcie miłego spokojnego dnia z dobrym samopoczuciem.

Co do ćwiczeń lekarz od początku powiedział, że nie widzi żadnych przeciwskazań, aby normalnie ćwiczyć tak jak robiłam to wcześniej. Jak mam dobre samopoczucie to biegam na orbictrecu albo jeźdzę rowerem przy ćwiczeniach tylko pilnuje tętna.

Woow! Super! Podziwiam Cię :). Ja kurcze bałam się od początku ćwiczyć, bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem do końca jakie objawy są normalne, a jakie nie. W związku z tym wolałam dmuchać na zimne, chociaż z upływem czasu stwierdzam, ze czułam się bardzo dobrze, wiec pewnie moja reakcja była przesadna. Tym bardziej mnie utwierdziłas w tym, żeby zabrać się do roboty.
Dziewczyny zaczęłam plamić 😢 ..... i brzuch mnie zaczyna boleć😔
Jeny...trzymam kciuki, żeby to był tylko krwiak 😔. Trzymaj się ciepło 🥺
 
reklama
Dziewczyny ja już jestem po prenatalnych.
Dzidzia ma trochę ponad 7 cm. Tętno 155 uderzeń. Podobno wszystko dobrze ale ja nie widziałam ani monitora ani nie dostałam żadnej foty. Nie jestem zadowolona. Nie mam zamiaru się stresować. Zaraz będę umawiać się na prywatną wizytę.
Nawazniejsze, że dzidzia taka duża ❤️
Szkoda, że lekarz nie pokazał Ci. Ja podczas każdego badania mogę patrzeć na monitor 🤷🏻‍♀️ ale co lekarz to inaczej wszystko
 
Do góry