reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Cześć kochane, dzisiaj zaczynam 12 tydzień 😊 Ostatnio często śpię do 10,11 a dzisiaj wyjątkowo obudziłam się wcześniej. Cały czas myślę o tych rogalikach z czekoladą i może faktycznie przejadę się do tej piekarni 😂 W piatek mam usg prenatalne i nie mogę się doczekać. W połowie czerwca miałam normalną wizytę u swojego ginekologa i jakoś wtedy zapisywałam się do Opola na te badania. Jak ten czas szybko leci... Myślałam, że ciężko będzie przeczekać te 4 tygodnie do wizyty, a okazało się, że bardzo szybko czas mi minął.
 
trzymam mocno kciuki, dajcie znać koniecznie po ❤️❤️

ja dziś wstałam, jest mi tak niedobrze i źle na żołądku przez tą kiełbasę wczoraj..masakra, żałuję że zjadłam. zbieram się, muszę podjechać na chwilę do pracy co mnie stresuje i ogarnąć OC bo się na dniach kończy..

mi też czas szybko leci, zapisywałam się na wizytę z 18 dniowym wyprzedzeniem, a tu już za tydzień będę się powoli szykowała ❤️
 
Ja też muszę dziś się na chwilę w pracy pojawić coś podpisać i już mam stres przez to 😩 ale to dopiero jak mąż z pracy wroci po 15 podjadę nie chciałabym trafić na szefowa ale znając życie pewnie będzie ehhh
 
bez sensu taki stres no ale ja już taką osobą jestem 🤦 na szczęście jak dziś pojadę to już chyba nie będę musiała więcej, bo L4 elektroniczne. także za jakieś 20minut jadę, chcę mieć już spokojną głowę dziś, bo od wczoraj mnie już ściska w żołądku 😔😵
 
Cześć dziewczynki,
Ja dziś prenatalne, mam już stresa. Na dodatek Mdli i dzwiga mnie od 5 :/
Bardzo się boję, nie wiem skąd ten lęk :/
Może ja sobie wmawiam ze jestem stara i się boję dlatego....
Nie moge otwierać lodówki, robiłam 3 podchody aby synkowi zrobić śniadanie i nic z tego nie wyszło :D
 
reklama
Mi auto padlo. Mialam jechac swoim na krew, ale zaczął rzezic i nie odpalil. M mnie musiał zawieźć. Teraz bol do głowy co sie samochodowi stało
 
Do góry