reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

My dzis musimy sie przejsc do kwiaciarni po kwiatka dla pani wychowawczyni.Kaza im przyjsc jutro na 8,wiec trzeba ogarnac to dzis.
W planach kurczę pieczone z jablkiem i ziemniaczki,tez pieczone.
Dawno nie wychodzilam z domu,chyba 10 dni..
 
reklama
Bardzo mi przykro:( trzymaj się kochana.


Termin drugiej miesiączki jest najgorszy do przejścia. U mnie przy stracie też serduszko przestało bić dokładnie w dzień kiedy miałabym dostać okresu. Byłam w 8+2tc. W tej ciąży cały dzień byłam na melisie, a dzień później zrobiłam usg. Aktualnie zaczynam 12 tydzień 11+0.
U mnie dziś jest ten dzień może i ja zaparze melisę dobrze że jutro mam wkoncu wizytę z jednej strony się cieszę że tak późno bo to dopiero pierwsza nie chciałam po 6tyg usłyszeć serca a po 8 już nie więc odrazy umówiłam się po 8tyg ale te czekanie okropne jest i jeszcze jak czytam że większość tu już po 3 wizytach to zazdroszczę 😀 u mnie termin pokazuje na 3 luty ale z racji tego że małego urodziłam prawie 5tyg wcześniej jakoś do Was mi bliżej ale czasami podczytuje lutowe mamy i Wam powiem że beznadziejna grupa i na dodatek jakieś za przeproszeniem głupie baby tam większość jeszcze przed pierwsza wizyta a te co po wizytach nic jeszcze nie widziały a już zakupy robią wózki wybierają po wczorajszym dniu na naszym forum jak to czytałam jakąś złość mnie ogarnęła chodź to nie moja sprawa.
 
Bardzo mi przykro:( trzymaj się kochana.


Termin drugiej miesiączki jest najgorszy do przejścia. U mnie przy stracie też serduszko przestało bić dokładnie w dzień kiedy miałabym dostać okresu. Byłam w 8+2tc. W tej ciąży cały dzień byłam na melisie, a dzień później zrobiłam usg. Aktualnie zaczynam 12 tydzień 11+0.
I powiem Ci jeszcze że najchętniej dziś bym wpadła w wir jakiejś roboty pielenia sprzątania lub nie wiem żeby ten dzień szybciej minął ale rozsądek mi mówi odpocznij polez nie przemęczaj się w tym zaklętym 8tyg
 
Gdybym tylko wiedziała na kogo zagłosować... 🤔😅
Kiedyś byłam na wyborach i była taka starsza pani wzięła te kart i odrazu szła do urny a Ci z komisji mówią że proszę coś zaznaczyć a ona że nie ma na kogo głosować wszyscy tacy sami ale musi obowiązek obywatelki spełnić temu przyszła haha
 
U mnie dziś jest ten dzień może i ja zaparze melisę dobrze że jutro mam wkoncu wizytę z jednej strony się cieszę że tak późno bo to dopiero pierwsza nie chciałam po 6tyg usłyszeć serca a po 8 już nie więc odrazy umówiłam się po 8tyg ale te czekanie okropne jest i jeszcze jak czytam że większość tu już po 3 wizytach to zazdroszczę 😀 u mnie termin pokazuje na 3 luty ale z racji tego że małego urodziłam prawie 5tyg wcześniej jakoś do Was mi bliżej ale czasami podczytuje lutowe mamy i Wam powiem że beznadziejna grupa i na dodatek jakieś za przeproszeniem głupie baby tam większość jeszcze przed pierwsza wizyta a te co po wizytach nic jeszcze nie widziały a już zakupy robią wózki wybierają po wczorajszym dniu na naszym forum jak to czytałam jakąś złość mnie ogarnęła chodź to nie moja sprawa.
Ja tez niby z terminu lutowka,ale biorac pod uwage przeszlosc,to i grudniowka moge byc.Tu tez mi sie spodobalo,duzo dziewczyn,inteligentnych,sympatycznych,z poczuciem humoru.Grupa z lutego wg mnie takze bez wyrazu,w dodatku chyba szybko przeniosly sie na fejsa,ktorego nie mam,a teraz,to ledwo tam cos pyrka,na etapie-zrobilam test....
 
Ja tez niby z terminu lutowka,ale biorac pod uwage przeszlosc,to i grudniowka moge byc.Tu tez mi sie spodobalo,duzo dziewczyn,inteligentnych,sympatycznych,z poczuciem humoru.Grupa z lutego wg mnie takze bez wyrazu,w dodatku chyba szybko przeniosly sie na fejsa,ktorego nie mam,a teraz,to ledwo tam cos pyrka,na etapie-zrobilam test....
Zrobiłam test jest cień cienia którego nikt na zdjęciu nie widzi jutro mam wizytę u ginekologa zobaczę jak bije serduszko na drugi dzień dziewczyny jestem załamana nie było jeszcze zarodka gdzie ktoś jej pisze nie idź bo za wcześnie
 
reklama
Cześć dziewczynki.
Od rana dziś nie zaglądałam, więc mam trochę do nadrobienia. Mam dziś fatalny dzień, od rana zalewam się łzami, nie wiem co mam robić. Nie chcę rozmawiać z nikim znajomym, a duszenie tego wszystkiego w sobie sprawia, że czuję się jeszcze gorzej.
Otóż mój narzeczony stwierdził dziś, że potrzebuje czasu żeby sobie wszystko poukładać. Miesiąca może dwóch osobno, bo nie jest pewnien czy chce spędzić ze mną życie. 😭😭 oczywiście mogę liczyć na jego pomoc finansową i twierdzi, że będzie dbał o maluszka. Jestem w totalnej rozsypce...
Przepraszam, że Was tutaj tym męczę 😞 ale przynajmniej czuję , że mogłam się wygadać...

Mam nadzieję, że dzisiejsze wizyty poszły dobrze. 😊❤ zabieram się za nadrabianie zaległości. 😊
Takiego Pana to bym nie chciała znać, nawet jak mu się już "poukłada".
Cześć ☀😊
ja też już nie śpię od jakiejś godziny 🤦‍♀️
Macie jakieś seriale do polecenia? Muszę czymś zająć głowę 😊
Masz netflix?
 
Do góry