reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Cześć dziewczynki, ja dzisiaj mam wolne w pracy, ale standardowo już nie śpię :)
Tak sobie leżę i myślę od kiedy czuć ruchy dzidzi?
Nie pamiętam z pierwszej ciąży czy coś około 15 tyg?
Byłam wczoraj na szybkich zakupach, niestety musiałam moim chłopakom kupić wędlinki i mięsko, starałam się nie patrzeć na te lady i zrobić to szybko ale ledwo dojechałam do domu tak mnie mdliło i dźwigało. Wszystko tylko nie mięso i szynki :D
 
Muszę się z Wami pożegnać, serduszko przestało bić. Ciąża obumarła jakiś tydzień temu. Życzę Wam aby to było już ostatnie pożegnanie ☹ serce pęka mi na milion kawałeczków
Bardzo mi przykro:( trzymaj się kochana.

Czyli jak ja zaczęłam dziewiąty tydz najczęściej jak coś źle się dzieje to jest ten cholerny 8tydz kiedy powinna być druga miesiaczka
Termin drugiej miesiączki jest najgorszy do przejścia. U mnie przy stracie też serduszko przestało bić dokładnie w dzień kiedy miałabym dostać okresu. Byłam w 8+2tc. W tej ciąży cały dzień byłam na melisie, a dzień później zrobiłam usg. Aktualnie zaczynam 12 tydzień 11+0.
 
Hej laski , melduje że dziś stanowczo lepiej się czuję , tzn mdłości są ale mniejsze i przynajmniej wymiotów brak, także myślę że jakieś śniadanko zaraz wpadnie . Czyli będzie to standardowo kanapka z serem 😂
 
Tak odchodząc nieco od sytuacji, chociaż nie do końca.
Czy odczuwacie konsultację u innego lekarza niż wasz prowadzący, jako coś nie do końca właściwego?
Mam taki dylemat bo następną wizytę będę mieć tak 16-18.07 i to mają być prenatalne. W sumie już 14tc będzie leciał. Wydaje mi się, że jeśli torbiel nie zmaleje i badanie ca125 nie wyjdzie w normie lekarz będzie myślał o zabiegu bo wejdziemy w optymalny na to czas. Ja nie jestem przekonana i mimo, że liczę na to, że problem sam się rozwiąże, chciałabym mieć opinie kogoś jeszcze (na oddziale podzielają opinie mojego lekarza, nie wiem czy to solidarność, podejście systemowe oddzialu czy fakt, że naprawdę trzeba). Poza tym jest długa przerwa między wizytami, już zaczynam szaleć, ostatnie 3 dni fatalne się czuje i odczuwam drobne dolegliwości w brzuchu, poza tym intensywnie myślę o zrobieniu usg piersi. Rozważam skorzystanie z wizyty u innego lekarza na pakiecie medycznym, tak żeby już nie wydawać kolejnej kasy, a trochę się uspokoić i mieć drugą opinię, ale jednocześnie budzi to we mnie takie uczucie braku lojalności wobec mojego prowadzącego (a do niego się nie umówię bo po 1 będę panikarą, a po 2 za krucho z kasą żeby wywalić jeszcze w tym miesiącu kolejne 200zł). Takie moje rozterki, długie strasznie, co myślicie?

Jak najbardziej przyda Ci się druga opinia jeśli masz jakieś wątpliwości. Ja też byłam u innego lekarza na pakiet jak miałam zbyt długą przerwę między wizytami u swojego. Tak dla własnego spokoju.
 
Cześć ☀️😊
ja też już nie śpię od jakiejś godziny 🤦‍♀️
Macie jakieś seriale do polecenia? Muszę czymś zająć głowę 😊
 
Dzien doberek :)
Ja dzis euthyrox przezornie zezarlam o 2:30.Wiem,rowne odstepy itd
Ale przy moich rannych jazdach na sam posmak wody,nie mozna inaczej.Lek musi sie przyjac.No niedobrze mi i nie wiem co mam zjesc .
:)
 
reklama
Dzień dobry kobietki ! Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace i czekamy na piękne zdjęcia i dobre informacje ❤. Ja jak zawsze chodziłam spać wcześnie i budziłam się około 6 i 9 rano .... Tak teraz kładę się o 21, zasypiam między 1:30 a 2:30 I wstaje o 6 🙄😂👌. Nie mogę zasnąć wcześniej za choinkę jasna... kręcę się jak mikser przy ubijaniu biszkoptu albo jak smród po majtkach... wczoraj mnie tak rozbawił ten mem, na pewno większość zna ale pokaże 😂❤ na dobry początek dnia 😂🥰🥰
20200625_060952.jpg
 
Do góry