reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja o 18:20.Co ma być to będzie 😉
wiadomo..który tydzień? nie wiem czy pisałaś, może przeoczyłam.


ja ogólnie też pije smoothie, jem te takie wyciskane jogurty jak dayup itd. no i kocham bułkę z serem topionym gouda i pomidorem hahah to jest życie! no i niestety dużo coli, bo dzięki niej mdłości są mniejsze.

a co do właśnie mdłości to ja mam minimalne rano, potem mnie łapie mega silnie tak ok 11/12 i wieczorem jest już dobrze. najważniejsze właśnie, żeby nie doprowadzić do pustego żołądka
 
reklama
Tak chyba pisałyśmy, no teraz wszystko jest ok dziękuję, usg bylo dzieciątko jest serduszko też, dzisiaj zaczynam 10ty tydzień (9+0), a Ty gdzie pracujesz co robisz, u Ciebie który tydzień?
Ja tez właśnie zaczęłam 9+0 dzisiaj mam prywatna wizytę (pierwsza !). Ja pracuje w biurze, wiec nienarzekam mam dobra prace i fajnych ludzi. Powiem im o ciąży dopiero koło 12 tyg. Najgorsze jest wstawanie o 5.20 ale daje radę 👌 kiedy u ciebie następna wizyta ?
 
wiadomo..który tydzień? nie wiem czy pisałaś, może przeoczyłam.


ja ogólnie też pije smoothie, jem te takie wyciskane jogurty jak dayup itd. no i kocham bułkę z serem topionym gouda i pomidorem hahah to jest życie! no i niestety dużo coli, bo dzięki niej mdłości są mniejsze.

a co do właśnie mdłości to ja mam minimalne rano, potem mnie łapie mega silnie tak ok 11/12 i wieczorem jest już dobrze. najważniejsze właśnie, żeby nie doprowadzić do pustego żołądka
Wg OM dzisiaj zaczął się 7 T. Byłam w zeszłym tygodniu 26.05.był tylko pęcherzyk. Mam nadzieję, że jutro będzie już zarodek i serduszko bijące.
 
Ja tez właśnie zaczęłam 9+0 dzisiaj mam prywatna wizytę (pierwsza !). Ja pracuje w biurze, wiec nienarzekam mam dobra prace i fajnych ludzi. Powiem im o ciąży dopiero koło 12 tyg. Najgorsze jest wstawanie o 5.20 ale daje radę 👌 kiedy u ciebie następna wizyta ?
Ja teraz tez ide prywatnie za tydzień i tez pierwszy raz , a tak to czekam na list od położnej, ale juz mnie ostrzegali w recepcji u GP, że to może potrwać od 1 msc do 2, ja to ide tylko dlatego ze w szpitalu na ostatnim usg powuedzieli mi ze to 6 tydzień i data porodu na 21 stycznia, ja uwazam że to nie możliwe bo to oznaczało by poczęcie w okolicach 27.04 a mi testy pozytywne wychodzily juz od 28.04, no i oczywiscie zamartwianie się teraz. No to twoja pracą troszkę lepsza, gdybym miala inna pracę nie taką ze 8 godz non stop trzymam rece na około 9 roznych osobach to tez pewnie pracowała bym, masz jakies objawy ciążowe? daj znać koniecznie jak po wizycie,😘
 
Ja teraz tez ide prywatnie za tydzień i tez pierwszy raz , a tak to czekam na list od położnej, ale juz mnie ostrzegali w recepcji u GP, że to może potrwać od 1 msc do 2, ja to ide tylko dlatego ze w szpitalu na ostatnim usg powuedzieli mi ze to 6 tydzień i data porodu na 21 stycznia, ja uwazam że to nie możliwe bo to oznaczało by poczęcie w okolicach 27.04 a mi testy pozytywne wychodzily juz od 28.04, no i oczywiscie zamartwianie się teraz. No to twoja pracą troszkę lepsza, gdybym miala inna pracę nie taką ze 8 godz non stop trzymam rece na około 9 roznych osobach to tez pewnie pracowała bym, masz jakies objawy ciążowe? daj znać koniecznie jak po wizycie,😘
napewno twoja fasolka nadrobi ten czas i już urosła 😁mam mdłości ale bez wymiotówwydaje mi się ze się nasiliły w tym tyg bo potrafi mnie zemdlic popołudniu i na wieczór a tak to zazwyczaj rano bylo🤷🏼‍♀️ Oprócz tego bardzo sutki mnie bolą, zmęczenie, sennośc itp a ty jak się czujesz ? Mam wizytę późno bo 19.30 na nasz czas ale postaram się dać znać 👌
 
napewno twoja fasolka nadrobi ten czas i już urosła 😁mam mdłości ale bez wymiotówwydaje mi się ze się nasiliły w tym tyg bo potrafi mnie zemdlic popołudniu i na wieczór a tak to zazwyczaj rano bylo🤷🏼‍♀️ Oprócz tego bardzo sutki mnie bolą, zmęczenie, sennośc itp a ty jak się czujesz ? Mam wizytę późno bo 19.30 na nasz czas ale postaram się dać znać 👌
Ja nie mam kompletnie nic, czasami tylko drzemka popołudniu ale to i bez ciąży sie zdarzało, tak sobie czasami myślę ze moglabym miec te mdłości bo jem wsztstko i duzo i juz sie w nic nie mieszczę 😂, a tu dziewczyny piszą ze schudly nawet 4 kg 😱, sutki tak jak u Ciebie tez bolą, jakby co to ja nie spie do ok 23 takze pisz bo myślę ze nie tylko ja czejam na to ❤️, wszystkie trzymamy kciuki 😘
 
reklama
Ja nie mam kompletnie nic, czasami tylko drzemka popołudniu ale to i bez ciąży sie zdarzało, tak sobie czasami myślę ze moglabym miec te mdłości bo jem wsztstko i duzo i juz sie w nic nie mieszczę 😂, a tu dziewczyny piszą ze schudly nawet 4 kg 😱, sutki tak jak u Ciebie tez bolą, jakby co to ja nie spie do ok 23 takze pisz bo myślę ze nie tylko ja czejam na to ❤, wszystkie trzymamy kciuki 😘
Ja tez mogę wcinać wszystko, napewno na plusie już jestem ale nie wazę się wcale żeby się niestresowac 🙈 Ok to dam znać napewno dziękuje 😘
 
Do góry