reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Mam Cię cały dzień na myśli... domyślam się, że to dla Ciebie bardzo ciężkie przeżycie mimo, że wierzę, że wszystko będzie dobrze... A powiedz czy miałaś możliwość pokazać pielęgniarce, że skrzyp był naprawdę duży?
Tak pokazywalam ona stwierdzila ze to tylko skrzep 🙄 dla mnie on byl serio duzy tak z 3-4cm
 
reklama
Tak pokazywalam ona stwierdzila ze to tylko skrzep 🙄 dla mnie on byl serio duzy tak z 3-4cm
Wiesz może, zrobił się wtedy gdy lekarz twierdził, że zbiera Ci się okres. Tam już było wszystko zamknięte z powodu ciąży i zatrzymała się ta krew. A z przeforsowania się poprostu oderwał... trzeba być dobrej myśli... bardzo dobrze, że pojechałaś do szpitala bo dopiero przeżyłabyś hiper stres gdybyś zobaczyła taki skrzep w domu... będzie dobrze... jesteś silna dasz radę 💪💪💪
 
Wiesz może, zrobił się wtedy gdy lekarz twierdził, że zbiera Ci się okres. Tam już było wszystko zamknięte z powodu ciąży i zatrzymała się ta krew. A z przeforsowania się poprostu oderwał... trzeba być dobrej myśli... bardzo dobrze, że pojechałaś do szpitala bo dopiero przeżyłabyś hiper stres gdybyś zobaczyła taki skrzep w domu... będzie dobrze... jesteś silna dasz radę 💪💪💪
Powiem ci ze tak to sobie tlumacze, chociaz wyryczalam sie i jestem gotowa na najgorsze :)
 
Dziewczyny a jak Wasze samopoczucie? Ja mam zgage po wszystkim co zjem, smierdzi mi wszystko nawet woda 😃 rano jak zobacze gary w zlewie to musze uciekać bo grozi rzyganiem.. no i zmeczenie okrutne. Nie mam sily na nic..
 
Dziewczyny a jak Wasze samopoczucie? Ja mam zgage po wszystkim co zjem, smierdzi mi wszystko nawet woda 😃 rano jak zobacze gary w zlewie to musze uciekać bo grozi rzyganiem.. no i zmeczenie okrutne. Nie mam sily na nic..
Kochana ja też tak mam dlatego zmywa mój stary. Gotując cokolwiek jest mi strasznie niedobrze a że już jestem na lekach przeciwwymiotnych to tym pewnie też zajmie się mój Paweł. Generalnie dużo leże i wydaje rozkazy z łóżka:)
 
Dziewczyny a jak Wasze samopoczucie? Ja mam zgage po wszystkim co zjem, smierdzi mi wszystko nawet woda 😃 rano jak zobacze gary w zlewie to musze uciekać bo grozi rzyganiem.. no i zmeczenie okrutne. Nie mam sily na nic..
Ja mam zmienne nastroje strasznie. Raz się cieszę, raz mam głupie myśli. Wczoraj przeryczałam pół dnia bo wszystkie objawy ustąpiły. Nawet do Was nie wchodziłam po południu. I zazdro miałam o faceta bo psa przytulał dłużej ode mnie i się z nią bawił 🤦
No wali trochę, ale bardzo się boję.
Dziś na szczęście piersi czuje. Brzuch nawet pobolewa bo do tej pory nic nie czułam. Ale w sumie nie jest to ból tylko dyskomfort. Albo ból w skali od 1 do 10 to tak dwa. Apetyt mi też wrócił i znowu mysle tylko o jedzeniu 🙄😁
 
Ewa jak z Tobą? Jak samopoczucie ? Pisz co się dzieje. I nie myśl negatywnie. Nie nastawiaj się. Ja byłam w 5 tygodniu ciąży i dostalam też plamy krwi potem skrzep . Lekarz powiedział że mógł to być czas okresu i dlatego tak się stało. Ale z dzidzia wszystko ok
 
reklama
Ja mam zmienne nastroje strasznie. Raz się cieszę, raz mam głupie myśli. Wczoraj przeryczałam pół dnia bo wszystkie objawy ustąpiły. Nawet do Was nie wchodziłam po południu. I zazdro miałam o faceta bo psa przytulał dłużej ode mnie i się z nią bawił 🤦
No wali trochę, ale bardzo się boję.
Dziś na szczęście piersi czuje. Brzuch nawet pobolewa bo do tej pory nic nie czułam. Ale w sumie nie jest to ból tylko dyskomfort. Albo ból w skali od 1 do 10 to tak dwa. Apetyt mi też wrócił i znowu mysle tylko o jedzeniu 🙄😁
U mnie bol od 1-10 to 5-6 🙄
 
Do góry