reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Tak czytam o zmianach ciała i powiem Wam że jakoś nigdy o tym nie myślałam może temu że gorszego ciała i skóry jak ja nie można mieć trochę się zaczynam wstydzić iść na pierwszą wizytę i nie że trzeba się rozebrać i pokazać to co w majtkach ale brzuch i uda ja jak pisałam ponad rok temu przeszłam operację bariatryczna w pół roku schudłam 55kg więc wszystko wisi mogę iść na plastykę po ciąży jak już nie będę chciała mieć dzieci ale pamiętam że jak obudziłam się po operacji to mówiłam do męża że jak mi kiedyś przyjdzie do głowy iść na plastykę to niech mnie jebnie patelnia w łeb haha . Tez się zastanawiam czy przez nadmiar skóry USG przez brzuch będą widoczne mimo że już nie mam tam tak dużo tłuszczu jak kiedyś.
Ja w ciąży z małym chodziłam do super lekarki ale np na prenatalne kazała mi iść do kliniki sama ich nie wykonywała chodź na super sprzęt itd a to była klinika do in vitro i też było tam tylko 2 lekarzy którzy się tym zajmowali.
 
reklama
hm do najszczuplejszych nie należę, a lekarz przez telefon nie mógł za bardzo ocenić haha, no ale mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze widać. moja koleżanka była w 11+3 i powiedzieli jej, że mogła spokojnie tydzień później przyjść. no ale jaki ja mogę mieć na to wpływ 😔
 
Jeżeli jesteś szczupła to nie ma problemu ten 14 tydz znaczy 13t+dni jest dla osób grubszych żeby było wszystko lepiej widać ją miałam swoje właśnie późno przez otyłość temu jest rozbieżność aż 3tyg.
Nie koniecznie, ja jestem chuda jak patyk i mam umówione wstepnie 13+5, tak sobie mój lekarz wymyślił, niby lepiej wszystko będzie widać, certyfikaty ma więc chyba wie co mówi...
 
Tak czytam o zmianach ciała i powiem Wam że jakoś nigdy o tym nie myślałam może temu że gorszego ciała i skóry jak ja nie można mieć trochę się zaczynam wstydzić iść na pierwszą wizytę i nie że trzeba się rozebrać i pokazać to co w majtkach ale brzuch i uda ja jak pisałam ponad rok temu przeszłam operację bariatryczna w pół roku schudłam 55kg więc wszystko wisi mogę iść na plastykę po ciąży jak już nie będę chciała mieć dzieci ale pamiętam że jak obudziłam się po operacji to mówiłam do męża że jak mi kiedyś przyjdzie do głowy iść na plastykę to niech mnie jebnie patelnia w łeb haha . Tez się zastanawiam czy przez nadmiar skóry USG przez brzuch będą widoczne mimo że już nie mam tam tak dużo tłuszczu jak kiedyś.
Ja w ciąży z małym chodziłam do super lekarki ale np na prenatalne kazała mi iść do kliniki sama ich nie wykonywała chodź na super sprzęt itd a to była klinika do in vitro i też było tam tylko 2 lekarzy którzy się tym zajmowali.

Kochana, powinnaś być niesamowicie dumna z siebie i ze swojego ciała - jakiej Ty roboty dokonałaś - 55 kg!! Gratulacje! Nigdy, przenigdy nie wstydź się przed innymi swojego ciała, bo nikt nie zna historii jaka za tym stoi i żaden lekarz nie ma prawa w jakikolwiek sposób Cie oceniać 😊 a jeżeli lekarz nie dojrzy czegoś przez USG przezbrzuszne to zawsze może zrobić dowcipne, żeby lepiej widzieć i wszystko będzie dobrze 😏
 
Hej mamusie 😘 Miłego dnia życzę wszystkim choć dziś pogoda nie dopisuje u nas mgła jak mleko. Lenia mam dziś podwójnego 🤦‍♀️. Trzymam kciuki za wizyty dziś 🙏
 
Ja na wizycie (1.07) też będę miała już 10+2 (czyli 11 tydzień) a także lekarz nie wspominał mi jeszcze o prenatalnych, mam nadzieję że na wizycie sam poruszy temat, ja w sumie na każdej wizycie jestem tak zestresowana że nawet nie myślę czasem jakie pytania chciałam zadać...
Mojego lekarza też nie ma w spisie i sama się zastanawiam czy mnie do kogoś pokieruje czy jak 🤔

Ja też już chyba doczekam do tej czwartkowej wizyty i poruszę temat z moim lekarzem prowadzącym.. rozmawiałam też z koleżanką ktora aktualnie jest w koncowce ciazy i mówiła, że jej takie szczegółowe badania robił lekarz w naszym mieście, a gdyby zauważył jakiekolwiek nieprawidłowości to wtedy wysyła juz typowo do ginekologa genetyka do innego miasta, bo u nas w mieście nie ma żadnego lekarza z tym certyfikatem... nie wiem czy takie podejście jest ok? Co dziewczyny myślicie?
 
Witajcie w nowym tygodniu, widzę, że już ktoś ma prenatalne na dniach więc zaciskam kciuki za zdrowe dzidziusie i oczywiacie za wizytujące też ja mam wizytę w portadni w środę nie nastawiam się na USG bo ponoć nie robią 😔 ale mam 1 lipca prenatalne będzie to 13+1 więc też już doczekać się nie mogę. Od dwóch dni wstaje z takim dziwnym samopoczuciem jakbym cała noc imprezowała 🙄
 
Ja też już chyba doczekam do tej czwartkowej wizyty i poruszę temat z moim lekarzem prowadzącym.. rozmawiałam też z koleżanką ktora aktualnie jest w koncowce ciazy i mówiła, że jej takie szczegółowe badania robił lekarz w naszym mieście, a gdyby zauważył jakiekolwiek nieprawidłowości to wtedy wysyła juz typowo do ginekologa genetyka do innego miasta, bo u nas w mieście nie ma żadnego lekarza z tym certyfikatem... nie wiem czy takie podejście jest ok? Co dziewczyny myślicie?
Ja myślę że tak jak Twój gin zauważyłby w 12 tyg że coś jest nie tak to wysyła na prenatalne bo ginekolog też robi przezierosc karkowa i inne parametry. Ja w poprzednich ciążach nie miałam badań prenatalnych u specjalisty mój ginek powiedział że jest wszystko ok. Teraz idę bo mi się należy za darmo.
 
reklama
Mam pytanie do mam szkolnych dzieci czy wasze dzieci też jeszcze mają lekcje zdalne? Kuźwa normalnie przegięcie już od rana lekcje przychodzą na librusie dali by już spokój 😡
 
Do góry