reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Jeśli chodzi o prenatalne to również wychodzę z założenia że one mają pomóc wykryć wady i nie wiem dlaczego miałoby to być sprzeczne z wiarą... Nikt przecież nie mówi, że jak wyjdzie coś nie tak to trzeba usunąć, bo każdy ma prawo zrobić to co uważa za słuszne. Moim zdaniem zawsze lepiej wiedzieć niż żyć w nieświadomości, bo zderzenie z rzeczywistością i tak kiedyś będzie miało miejsce, a lepiej wcześniej niż później... Po drugie w większości przypadków wychodzi wszystko dobrze i przynajmniej człowiek jest trochę spokojniejszy przez moment :-)
 
Ostatnia edycja:
Bardzo Ci dziękuję.. sprawdziłam na liście i okazało się, że mojego lekarza prowadzącego tam nie ma, także najprawdopodobniej ustrzegłaś mnie przed naciągnięciem kasy za niby prenatalne.. i teraz mega sie zmartwilam, bo jeżeli w czwartek zaczynam juz 11 tydzien, to ciekawe, czy jeszcze jakiś lekarz będzie miał dla mnie termin na wykonanie takich badań 😔😔😔
W ogole sie nie martw.Na pewno kogos znajdziesz.Przeciez dla nich to kasa,a nie łaska.
Ja takze bardzo dziekuje za ten wykaz....mojego lekarza rowniez tam nie ma,choc przed gabinetem wywieszka "usg,usg prenatalne....".Na wizycie bylam tydzien temu i bylam tak przejeta tematem,czy ciaza sie dokleila,czy krwiak sie wchlonal,ze nie podjelam tematu ,a lekarz takze........
Musze sie tez juz umawiac,gdzies..
 
Bardzo Ci dziękuję.. sprawdziłam na liście i okazało się, że mojego lekarza prowadzącego tam nie ma, także najprawdopodobniej ustrzegłaś mnie przed naciągnięciem kasy za niby prenatalne.. i teraz mega sie zmartwilam, bo jeżeli w czwartek zaczynam juz 11 tydzien, to ciekawe, czy jeszcze jakiś lekarz będzie miał dla mnie termin na wykonanie takich badań 😔😔😔
Ja na wizycie (1.07) też będę miała już 10+2 (czyli 11 tydzień) a także lekarz nie wspominał mi jeszcze o prenatalnych, mam nadzieję że na wizycie sam poruszy temat, ja w sumie na każdej wizycie jestem tak zestresowana że nawet nie myślę czasem jakie pytania chciałam zadać...
Mojego lekarza też nie ma w spisie i sama się zastanawiam czy mnie do kogoś pokieruje czy jak 🤔
 
Ja na wizycie (1.07) też będę miała już 10+2 (czyli 11 tydzień) a także lekarz nie wspominał mi jeszcze o prenatalnych, mam nadzieję że na wizycie sam poruszy temat, ja w sumie na każdej wizycie jestem tak zestresowana że nawet nie myślę czasem jakie pytania chciałam zadać...
Mojego lekarza też nie ma w spisie i sama się zastanawiam czy mnie do kogoś pokieruje czy jak 🤔
ja dostałam od swojej Pani doktor namiar do Pana, który wykonuje prenatalne już na poprzedniej wizycie, to było 8+5. I już się umawiałam, dość wcześnie mnie zapisał, bo będę w 11+5. Ale co lekarz to inaczej chyba 😳
 
Ja mam prenatalne jutro i myśle czy dzidzius będzie odpowiednio duży i czy wszystko będzie dobrze . Pappa powinna już być , ale nawet nie sprawdzałam wyników bo co mi to da ? (
Ja teraz smaruje całe ciało raz dziennie a przed szczotkuje na sucho około pół godziny , ręce nogi , boczki :) polecam

Ja właśnie mniej więcej od 8tc też się szczotkuje ,nogi (pośladki i uda szczotkuje mąż ) i ręce , brzuch pomijam 🙄 jakos się tego obawiam 🙄 Skóra na nogach rzeczywiście w duzo lepszej kondycji :)

Co do smarowania to kupiłam oliwke z rossmana właśnie przeciw rozstępom ,i dziennie po kąpieli angażuje przyszłego Tatusia do smarowania :)
 
reklama
ja dostałam od swojej Pani doktor namiar do Pana, który wykonuje prenatalne już na poprzedniej wizycie, to było 8+5. I już się umawiałam, dość wcześnie mnie zapisał, bo będę w 11+5. Ale co lekarz to inaczej chyba 😳
Jeżeli jesteś szczupła to nie ma problemu ten 14 tydz znaczy 13t+dni jest dla osób grubszych żeby było wszystko lepiej widać ją miałam swoje właśnie późno przez otyłość temu jest rozbieżność aż 3tyg.
 
Do góry