reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

cześć Dziewczyny 😊
podczytuje Was już od jakiegoś czasu, natomiast wcześniej nie miałam ani czasu ani trochę odwagi się odezwać, jednak brakuje mi pogadać z kimś, kto przechodzi to co ja 🤪

u mnie dziś 9+3, termin na 20/01, pierwsza ciąża.
kilka dni temu przekroczyłam 30tkę więc już nie taka młoda (na jaką się czuję 🤪)

jeśli chodzi o moje samopoczucie to najgorsze te ciągłe 🤮🤮🤮 ale pocieszam się tym, że istnieje duża szansa, że niedługo się skończą 😊


Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona 😊
 
reklama
cześć Dziewczyny 😊
podczytuje Was już od jakiegoś czasu, natomiast wcześniej nie miałam ani czasu ani trochę odwagi się odezwać, jednak brakuje mi pogadać z kimś, kto przechodzi to co ja 🤪

u mnie dziś 9+3, termin na 20/01, pierwsza ciąża.
kilka dni temu przekroczyłam 30tkę więc już nie taka młoda (na jaką się czuję 🤪)

jeśli chodzi o moje samopoczucie to najgorsze te ciągłe 🤮🤮🤮 ale pocieszam się tym, że istnieje duża szansa, że niedługo się skończą 😊


Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona 😊
Witaj 😉
 
cześć Dziewczyny 😊
podczytuje Was już od jakiegoś czasu, natomiast wcześniej nie miałam ani czasu ani trochę odwagi się odezwać, jednak brakuje mi pogadać z kimś, kto przechodzi to co ja 🤪

u mnie dziś 9+3, termin na 20/01, pierwsza ciąża.
kilka dni temu przekroczyłam 30tkę więc już nie taka młoda (na jaką się czuję 🤪)

jeśli chodzi o moje samopoczucie to najgorsze te ciągłe 🤮🤮🤮 ale pocieszam się tym, że istnieje duża szansa, że niedługo się skończą 😊


Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona 😊
możemy przybić sobie 5, ja też dziś 9+3 i termin na 20.01 😘
 
A ja jeszcze mam pytanie czy któraś tak ma zauważyłam że ostatnio w nocy budzę się i telepie mnie z zimna że się ogrzać nie mogę jak się nakryje to całą mokra aż można piżamę wykręcać jak się rozkryje to znów aż drgawki z zimna co to może być.
 
A ja jeszcze mam pytanie czy któraś tak ma zauważyłam że ostatnio w nocy budzę się i telepie mnie z zimna że się ogrzać nie mogę jak się nakryje to całą mokra aż można piżamę wykręcać jak się rozkryje to znów aż drgawki z zimna co to może być.
ja tak miałam w 6/7 tygodniu. budziłam się i tak jak Ciebie trzęsło mnie z zimna. teraz już nie zauważyłam żebym tak miała 😊
 
A ja jeszcze mam pytanie czy któraś tak ma zauważyłam że ostatnio w nocy budzę się i telepie mnie z zimna że się ogrzać nie mogę jak się nakryje to całą mokra aż można piżamę wykręcać jak się rozkryje to znów aż drgawki z zimna co to może być.
Ja tak miałam w tamtym tygodniu. Nawet myślałam, że mnie jakieś przeziębienie bierze... Ale to trwało może 3 dni. 🤔
 
Dziewczyny a ja już wciągam drugie śniadanie pierwsze zjadłam o 6:20 więc chyba wracam do żywych ale jak tak teraz będę jadła to przywalę podwójnie z kg. Witam nowe mamusie ale nas tu jest dużo 😁. Ja się opalam tzn leżę sobie na hamaku z książką i nogi i ręce i buzię mam już opalone wiadomo brzuszka nie opalam. Lekarz kazał mi się relaksować na świeżym powietrzu jak najwięcej wiec się staram. Choć od wczoraj i nas leje 🙄.
 
reklama
Do góry