reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ta apka ogólnie jakoś dziwnie liczy że cykl zaczyna się od dnia 0 🤔 wolę korzystać chyba jednak z tej typowo ciążowej. W tej pokazuje 4+1, a w preglife 4+3
też mam tą apke i zapisywałam w niej już od kilku lat okres i super sie sprawdza
jednak jeśli chodzi o ciąże to na bank nie zda egzaminu... :( ja używam ciąża+
 
reklama
Ja też mam 4+3 ;)
Byłaś już na wizycie czy dopiero idziesz?
Jutro idę na 8:15 i jakoś mnie to stresuje a ty? Wiem że to trochę wcześnie na wizytę, ale ja jestem trochę bardziej skomplikowanym przypadkiem i muszę z lekarzem omówić plan. A robiłaś sobie betę?
 
Ta apka ogólnie jakoś dziwnie liczy że cykl zaczyna się od dnia 0 🤔 wolę korzystać chyba jednak z tej typowo ciążowej. W tej pokazuje 4+1, a w preglife 4+3
Ładna grafika, jaka to apka? ☺️
Ja też faktycznie mam taką typową aplikacje do okresu i jak przeszłam w tryb ciąży to ona pokazuje mi dwa dni mniej.
Wszystko i tak usg zweryfikuje 😁
 
reklama
Do góry