reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny doradźcie coś bo sobie nie radzę. Moje dziecko z dnia na dzień jest traficzne mam go serdecznie dosyć dziś już od rana płaczę bo nie mam siły budzi mnie co godzinę jestem niewyspana w ciągu dnia 15 min max pół godz snu , ciągle ryczy o wszystko ani przebrać ani nic przy obcych aktor przy mnie i mężu robi nam terror. Jeść nie chce ani stałych posiłków ani piersi tylko w nocy praktycznie mam nawał bolą mnie piersi. Mam wrażenie że zwariuje zaraz. Dawałam mu paracetamol i viburcol nic nie pomaga.
Byłaś z nim u lekarza ? Może faktycznie ma uczulenie i stąd te histerię ? Moz ma zaburzenia sensoryczne ? Czasem wystarczy jedna rzecz zmienić, a dziecko staje się aniołem.
Jest jeszcze standardowa opcja - zęby. Mój też się w nocy budzi co goszinez a w dzień powoli nie chcę spać, ledwo zyje, ale liczę że mu to przejdzie.
 
reklama
Dostaliśmy antybiotyk i do domu mężowi kazałam się zwolnić z pracy :p Najlepsze że ja po 3 nocach niespania już myślałam że nie najada się piersią myśli ze jestem zła matka i płacz razem z nim bo ani ubrac ani nakarmić i nawał w piersiach a do innych on się uśmiechał bawił się a ze mną nie chciał nic mi tylko ryczał.
 
Dostaliśmy antybiotyk i do domu mężowi kazałam się zwolnić z pracy :p Najlepsze że ja po 3 nocach niespania już myślałam że nie najada się piersią myśli ze jestem zła matka i płacz razem z nim bo ani ubrac ani nakarmić i nawał w piersiach a do innych on się uśmiechał bawił się a ze mną nie chciał nic mi tylko ryczał.
Podobno tak jest ze dzieci są gorsze u matek bo wiedza ze moga cale zebrane zlo z siebie wyrzucić bo czuja sie przy matce bezpiecznie .
W takim razie szybkiego powrotu do zdrowia;)
 
Znowu ja. Dziewczyny mam prawdopodobnie zapalenie piersi mój młody nie chce jeść mam temperaturę 39 i objawy grypopodobne. Daje piersi mężowi. Mysliscie ze powinnam iść na sor? No już nie mam pomysłu a paracetamol nawet nie zbija gorączki a już wzięłam trzy tabletki od wczoraj.
 
Znowu ja. Dziewczyny mam prawdopodobnie zapalenie piersi mój młody nie chce jeść mam temperaturę 39 i objawy grypopodobne. Daje piersi mężowi. Mysliscie ze powinnam iść na sor? No już nie mam pomysłu a paracetamol nawet nie zbija gorączki a już wzięłam trzy tabletki od wczoraj.
Ja bym nie jechała, nic więcej ci tam nie zrobią. Masz laktator ? Też miałam zapalenie piersi i po prostu sciagalam mleko laktatorem, po kilku dniach przeszło n
 
Znowu ja. Dziewczyny mam prawdopodobnie zapalenie piersi mój młody nie chce jeść mam temperaturę 39 i objawy grypopodobne. Daje piersi mężowi. Mysliscie ze powinnam iść na sor? No już nie mam pomysłu a paracetamol nawet nie zbija gorączki a już wzięłam trzy tabletki od wczoraj.
Liście zwykłej kapusty najlepiej z lodówki potłucz tłuczkiem do kotletów żeby trochę puściły sok, przyłóż do piersi, przykryj woreczkiem na godzinę, potem pod prysznic rozgrzać pierś i odciągać. Powtarzać.
Jeśli gorączka będzie się utrzymywać do jutra pewno potrzebny będzie antybiotyk.
Sprawdzone, do tego paracetamol co 6 godz.
 
reklama
Znowu ja. Dziewczyny mam prawdopodobnie zapalenie piersi mój młody nie chce jeść mam temperaturę 39 i objawy grypopodobne. Daje piersi mężowi. Mysliscie ze powinnam iść na sor? No już nie mam pomysłu a paracetamol nawet nie zbija gorączki a już wzięłam trzy tabletki od wczoraj.
Miałam zapalenie piersi, kiedy syn miał 10 dni. Spanikowałam, do tego była sobota wieczór, więc poszłam do lekarza, który przyjmuje całodobowo (chyba coś jak sor w Polsce), dostałam antybiotyk bezpieczny przy kp. Do tego oczywiście jak najczęstsze przystawianie do tej piersi, gorące kąpiele, masaże piersi i po kilku dniach jakoś przeszło. Kapusta mi nie pomagała, choć podobno działa cuda 🤷‍♀️ Potem miałam jeszcze 3x zastój mleka w kanalikach, już bez zapalenia i postępowałam tak samo jak wyżej, ale już bez antybiotyku i lekarza. Najdłużej walczyłam z tym tydzień, najkrócej 2 dni.
 
Do góry