reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Lena. Ja mam gdzies link to ci podrzuce. Szczepionki astra zeneca sa dopuszczone warunkowo a badania kliniczne sa do maja 22 a Pfizer do lipca 23.to jest normalnie dostepne info na Gov.plstronie a nowyni lekami
 
Ostatnia edycja:
reklama

Załączniki

  • Screenshot_20210518-170425_Messenger.jpg
    Screenshot_20210518-170425_Messenger.jpg
    178,9 KB · Wyświetleń: 85
  • Screenshot_20210518-170429_Messenger.jpg
    Screenshot_20210518-170429_Messenger.jpg
    147,3 KB · Wyświetleń: 76
Aczkolwiek cos mi sie o uszy obilo ze chca zmiany w ustawie zrobic ze jak pandemia I szczepienie dostepne to maja sie wszyscy szczepic bez gadania. A co I jak dokladnie tam powymyslali I czy wprowadza to w zycie tego nie wiem
 
reklama
Już w aplikacji mObywatel jest informacja czy ktoś był szczepiony czy nie, już się mówi o paszportach covidowych. Kwestia czasu. Ja się szczepię chce normalnie żyć mam rodzinę za granicą. Wiem że w krajach turystycznych pracownicy mają obowiązek szczepionki bo jak nie to są zwalniani.
 
Do góry