reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Ja tez wyciągam. Coś czuje ze chyba złapie 90 tke:o. Ale najbardziej boje sie ze się objem a wody mi odejdą i wtedy będzie problem:)
 
reklama
Dziewczyny, nie wiem czy to pytanie już było, ale miałyście jakąś specjalną koszulę do porodu? czy po prostu dłuższy tshirt? i potem na pobyt w szpitalu koszule do karmienia? ile sztuk?

jakie podkłady poporodowe polecacie? bella podobno są słabe?
 
Ja wczoraj dalam czadu z jedzeniem 😁 dzisiaj tak po troszku ale ciezko sobie odmowic😊
Do porodu mam dlugi tshirt a po porodzie 3 koszule do karmienia spakowane chociaz zobaczymy czy wszystkie wykorzystam nie moglam sie zdecydowac ktora wziac.
Co do podkladow to nawet nie pamietam jakie mam ale chyba belle wlasnie 😊
 
Dziewczyny, dzisiaj na papierze po południu zauważyłam delikatnie różowy śluz, a teraz już bardziej brązowy (nie ma go dużo). Lekarz dopiero za tydzień ale jak coś to podjadę na izbę do szpitala. Nie mam skurczy, brzuch zaboli od czasu do czasu jak na miesiączkę, ruchy czuję normalnie. Czy to może być skracająca się szyjka? Odchodzi powoli czop? Zmartwiłam się...
 
Dziewczyny, dzisiaj na papierze po południu zauważyłam delikatnie różowy śluz, a teraz już bardziej brązowy (nie ma go dużo). Lekarz dopiero za tydzień ale jak coś to podjadę na izbę do szpitala. Nie mam skurczy, brzuch zaboli od czasu do czasu jak na miesiączkę, ruchy czuję normalnie. Czy to może być skracająca się szyjka? Odchodzi powoli czop? Zmartwiłam się...
tez miałam takie coś, to chyba czop, lekarz mi mówił, że teraz mogą pojawiać się plamienia. U mnie jednorazowa sytuacja, więc nie byłam z ttym u lekarza ani na izbie.
 
Dziewczyny, nie wiem czy to pytanie już było, ale miałyście jakąś specjalną koszulę do porodu? czy po prostu dłuższy tshirt? i potem na pobyt w szpitalu koszule do karmienia? ile sztuk?

jakie podkłady poporodowe polecacie? bella podobno są słabe?
3 koszule, plus podklady opakowanie.
 
Na kiedy masz termin?
Dziewczyny, dzisiaj na papierze po południu zauważyłam delikatnie różowy śluz, a teraz już bardziej brązowy (nie ma go dużo). Lekarz dopiero za tydzień ale jak coś to podjadę na izbę do szpitala. Nie mam skurczy, brzuch zaboli od czasu do czasu jak na miesiączkę, ruchy czuję normalnie. Czy to może być skracająca się szyjka? Odchodzi powoli czop? Zmartwiłam się...
 
reklama
Do góry