reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
A mnie od wczoraj wieczorem brzuch i krzyz pobolewa jak na okres i teraz nie wiem czy juz z tych nerwow mi gorzej czy dzwonic do lekarza zeby mnie dzisiaj przyjela.
Na tym etapie ciąży to normalne:) musisz dużo leżeć na lewym boku. Ja od 2ch tygodni funkcjonuje inaczej - 5 minut działam coś w domu a potem 10 leżę... najgorzej jak wyjdziemy z córką na spacer i nawet nie mam gdzie usiąść 🙈
 
Ciepla kapiel nie pomaga. No wlasnie moje zycie od 28 tc tak wyglada ze zrobie cos w domu 15 min ide sie polozyc i tak w kolko. Oszczedzam sie jak moge no ale wiadomo obiad itp trzeba zrobic.
Mam nadzieje, ze przejdzie 😊😊
 
Dzień dobry dziewczyny.
Ja dzisiaj wizytuje, jestem podekscytowana jakby to miała być pierwsza wizyta 🤣

Mnie brzuch boli większość ciąży, taka chyba moja uroda, ale już przywykłam, że tak to wygląda 😁

Aga może jest cesarka wymęczona, z resztą nie dziwię jej się. Mam nadzieję, że jeszcze coś napiszę.
 
Dzień dobry dziewczyny.
Ja dzisiaj wizytuje, jestem podekscytowana jakby to miała być pierwsza wizyta 🤣

Mnie brzuch boli większość ciąży, taka chyba moja uroda, ale już przywykłam, że tak to wygląda 😁

Aga może jest cesarka wymęczona, z resztą nie dziwię jej się. Mam nadzieję, że jeszcze coś napiszę.
3mam kciuki, ja mam wizytę w czwartek za tydzień i też czuje ekscytacje ale również podenerwowanie. Bo teraz wizyty nie co 4-5 tygodni tylko co 3. I sprawdzanie czy to.hipotrofia czy jej urok :) jak hipotrofia to szpital... ale mysle ze jest po prostu po nas taka drobna :)
 
Witam wszystkie styczniowe Mamy 2021. Czytam sobie Was od jakiegoś czasu i postanowiłam dołączyć. Ja jestem w 35tydz i 5 dzień. Termin na cc mam na 01.01.2020 ze względu na przepuklinę pachwinowa z która się mecze już od 19tyg ciąży. Pozdrowienia dla Was
 
reklama
My wczoraj byliśmy na wizycie i synek ma już 2200 :) tydzień 33 :) ponoć długie nogi będzie miał 😁 ciesze się, że nie szalałam z rozmiarem 56 😊😊
Jak tam Wasze wypraweczki? Już macie wszystko na cito? Ja jeszcze kompletuje i co mi się wydaje, że jestem już blisko końca to rodzi się nowa myśl, że nie mam jeszcze tego czy tamtego hihi 😁😀😆
 
Do góry