reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Mam nietypowe pytanie. Dziś jest 12 tydzien i 5 dzien. Od początku ciazy bulgotanie w brzuchu gazy - norma.... Ale wczoraj wieczorem i prawie całą noc z przerwami czuje takie dziwne jakby bąbelki, mega delikatne poniżej pępka i lekko w lewo. Czy to możliwe bym już czula dziudziusia? Bo z tego co czytam to sporo za wcześnie
 
reklama
Mam nietypowe pytanie. Dziś jest 12 tydzien i 5 dzien. Od początku ciazy bulgotanie w brzuchu gazy - norma.... Ale wczoraj wieczorem i prawie całą noc z przerwami czuje takie dziwne jakby bąbelki, mega delikatne poniżej pępka i lekko w lewo. Czy to możliwe bym już czula dziudziusia? Bo z tego co czytam to sporo za wcześnie
Ja to się nie znam na tym, ale chyba mało prawdopodobne ze tak szybko. Może jelita buzują :)
 
Mam nietypowe pytanie. Dziś jest 12 tydzien i 5 dzien. Od początku ciazy bulgotanie w brzuchu gazy - norma.... Ale wczoraj wieczorem i prawie całą noc z przerwami czuje takie dziwne jakby bąbelki, mega delikatne poniżej pępka i lekko w lewo. Czy to możliwe bym już czula dziudziusia? Bo z tego co czytam to sporo za wcześnie
Nie wiem....ja tez w 12tym jestem,dzis koncze 12ty,cholera wie,moze juz sie rusza :)
 
Mam nietypowe pytanie. Dziś jest 12 tydzien i 5 dzien. Od początku ciazy bulgotanie w brzuchu gazy - norma.... Ale wczoraj wieczorem i prawie całą noc z przerwami czuje takie dziwne jakby bąbelki, mega delikatne poniżej pępka i lekko w lewo. Czy to możliwe bym już czula dziudziusia? Bo z tego co czytam to sporo za wcześnie
Jeszcze za wcześnie;) Ja Karoline pierwszy raz poczułam w 17-18 tygodniu i nie miałam wątpliwości że to to. Przy drugim czuje się szybciej ruchy. Czasem mam takie łaskotanie, od środka brzucha ale nie do końca utoższamiam sobie z ruchami, chociaż myślę że to nie są jelita 🤪
Dziś i jutro będę trzymać kciuki, ale wiem że będzie dobrze. Ja idę na kontrolę w czwartek :) już nie mogę się doczekać:)
 
Oj wspolczuje, ale nabial tonami jem
Nie wiem czy mam dziękować czy co za współczucie 🤣 nawet nie masz pojęcia jak bym jadła te wszystkie serki, jogurty, naleśniki, placki, racuchy, spaghetti... najgorzej jak wychodzę z domu A tam czuje pod jednym drzwiami smażoną cebulke, zaraz potem ktoś inny robi bigos, potem ktoś inny smaży kotlety.... A lody????? 🤤 ahhhh A torty, ciasta, ciasteczka, czekolada! O matko! Ale bym jadła... na pewno już bym była na detoxie mojej gin 🤣 bo bym przytyła A nie schudła :p chociaż startuje z wagą mniejszą niż w poprzedniej ciąży 🤔
 
reklama
Mam nietypowe pytanie. Dziś jest 12 tydzien i 5 dzien. Od początku ciazy bulgotanie w brzuchu gazy - norma.... Ale wczoraj wieczorem i prawie całą noc z przerwami czuje takie dziwne jakby bąbelki, mega delikatne poniżej pępka i lekko w lewo. Czy to możliwe bym już czula dziudziusia? Bo z tego co czytam to sporo za wcześnie
Kurczę ja właśnie byłam mega zdziwiona jak w zeszłym tygodniu zaczęłam czuć ruchy dziecka. To był chyba 11tc +5 🙉 oczywiście nie jakieś kopniaki, ale jak leżę spokojnie po jedzeniu i przyloze rękę do brzuszka to czuje :) pytałam o to lekarza w piątek jak byłam na badaniach i mówi, że dziwne jakbym nie czuła do 20tc A teraz to dziwne, żebym czuła. I też mówił o ruchach jelit itd🙈 Ale jak mu powiedziałam, że przecież już w ciazy byłam i umiem rozróżnić dziecko od ruchów w jelitach to powiedział, że mogą po prostu być bardziej wrażliwa.. No ja sobie nie dam wmówić, że to coś innego, bo ewidentnie to są ruchy dziecka
W 1 ciąży ruchy zaczęłam czuć coś około 16tc. Teraz właśnie też mi się wierci ;) A wiesz.. dzieci zaczynają się ruszać już od 9tc ;)
 
Do góry