reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Więc jestem po usg i wynikach pappa.
Usg ogólnie ok dzidzia dzidzia mi 7 cm starsza o 3 dni.
Ale niestety z wyników krwi wyszło źle mam Trisomia 1:101 .
Jutro mają dzwonić z kliniki genetycznej i na 27.07 mam aminopuncje
Pamiętaj, że pappa to tylko statystyka. Dobrze, ze będziesz mieć robione dalsze badania. Na pewno jest ok :)
 
Więc jestem po usg i wynikach pappa.
Usg ogólnie ok dzidzia dzidzia mi 7 cm starsza o 3 dni.
Ale niestety z wyników krwi wyszło źle mam Trisomia 1:101 .
Jutro mają dzwonić z kliniki genetycznej i na 27.07 mam aminopuncje
jeśli to Cię pocieszy, a pewnie nie. 😔 moja ciocia miała taką samą sytuację, synek urodził się zdrowy.
 
Tez mam bio oil i zdziwiło mnie to zalecenie, że dopiero od 4 miesiąca. Zapomniałam wczoraj zapytać lekarza.

Dziewczyny w pierwszej ciąży: macie już mini brzuszki chociaż? U mnie 11tc i widać spod obcisłej sukienki. Nawet rano na czczo 😁
Ja w pierwszej ciąży miałam widoczny dopiero gdzieś od 15 tygodnia a w tej mam od 4 😂😂 właściwie to nie wiem czy to ciąża spożywcza czy już właściwy ciążowy brzuszej bo nie bede ukrywać że od paru tygodni cierpię na obżarstwo ale jak chce to wciągnąć to już nie moge 😆😆
 
Mam 29 lat ....
moja ciocia miała 30. była przerażona, pamiętam to jak dziś. ale nie robiła amniopunkcji, wtedy były też inne czasy. potem na kolejnych badaniach wszystko wyszło już dobrze , a młody ma teraz 8 lat i jest diabłem wcielonym 😄

a powiedz, jak wyszło z USG? pappa niby dokładny, ale może się mylić.
 
reklama
Tez mam bio oil i zdziwiło mnie to zalecenie, że dopiero od 4 miesiąca. Zapomniałam wczoraj zapytać lekarza.

Dziewczyny w pierwszej ciąży: macie już mini brzuszki chociaż? U mnie 11tc i widać spod obcisłej sukienki. Nawet rano na czczo 😁
12 tc i rowniez mam już wypukłość od rana :) od dwóch tygodni zaczął się robić nabrzmiały.połowicznie obstawiam tez dodatkowe 2 kg, ale lampka zapaliła sie, jak probowalam wciągnąć brzuch jak kiedyś 😄 wiedziałam juz, że zaraz będzie coś widać. Ale też jestem zaskoczona że tak wcześnie :)
 
Do góry