reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Lekarz mówił prosze się nie denerwować to sa statystyki . Z usg nie widać zeby coś było nie tak. Wszystkie wymiary są ok , przelywy również ale białko niestety złe. Będę brać ten acard 150
I będę miala Synka :)
Za bardzo się nie znam ale dziewczyny pisały że dokładniejsze jest nimfy czy jakoś tak i nieinwazyjne amiopunkcja jest inwazyjna można poronić nie lepiej najpierw wykonać tę nimfy czy jakoś tak
 
Lekarz mówił prosze się nie denerwować to sa statystyki . Z usg nie widać zeby coś było nie tak. Wszystkie wymiary są ok , przelywy również ale białko niestety złe. Będę brać ten acard 150
I będę miala Synka :)
Dla mnie szczerze mówiąc ważniejsze jeat usg niz pappa i sory, ale dla mnie pappa to troche naciaganie na kase jak sie robi prywatnie wlasnie z tego względu, że to tylko statystyka. Może dać wiele niepotrzebnych nerwów. Jak juz ktos chce sie decydować, to lepiej na nifty, to już jest bardzo dokładne badanie.
 
Mam pytanie do dziewczyn które chodzą tylko na wizyty na nfz jak one u Was wyglądają ? Ja w życiu byłam 2 razy na nfz i co jedna to gorsza....
Ja chodzę na NFZ. Gabinet po generalnym remoncie, lekarz baaardzo miły. Umawiają na konkretna godzinę, wiec dzisiaj czekałam tylko 20 min. Toaleta czysta . Nie mogę powiedzieć złego słowa ale zobaczę jak będzie dalej
 
Dla mnie szczerze mówiąc ważniejsze jeat usg niz pappa i sory, ale dla mnie pappa to troche naciaganie na kase jak sie robi prywatnie wlasnie z tego względu, że to tylko statystyka. Może dać wiele niepotrzebnych nerwów. Jak juz ktos chce sie decydować, to lepiej na nifty, to już jest bardzo dokładne badanie.
Lekarz mi wczoraj powiedział że usg wyszło super a wyniki będę miala pod koniec tygodnia i co jak w krwi coś wyjdzie? Nie kumam tego Pappa. Przecież to jest pobranie mojej krwi a na usg lekarz ogląda dziecko więc o co z tym pappa chodzi dziewczyny?
 
reklama
dlatego ja właśnie odpuszczam pappa żeby się nie stresować.

pewnie,że są testy nifty itd ale to kosztuje kupę pieniędzy i taka sama statystyka..
Aha to nie wiedziałam. Sąsiadka mi mówiła że już nie chce dzieci bo właśnie z synem wyszedł zespół Downa i też robiła amiopunkcje i zdrowy chłopczyk już 4 lata ma
 
Do góry