reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziękuję że pytasz 😘💕 W obliczu tego co się stało to naprawdę dobrze. Chwilami mam wyrzuty sumienia... Ale wiem że nie mogę wpadać w labirynt myśli o skarbie który straciliśmy bo to tym bardziej nie pozwoli mi się podnieść. Wczoraj zawieźliśmy próbkę do badań DNA, udzielam się teraz w temacie Ciąża po poronieniu i będę myśleć nad kolejnymi badaniami żeby jak najbardziej ograniczyć ryzyko że sytuacja się powtórzy. Mam duże wsparcie w mężu i w rodzinie, nie zostaje sama. Dzisiaj mąż wrócił do pracy ale nocuje u nas moja młodsza siostra. Naprawdę oprócz ogromnego bólu, żalu i pustce w sercu wszyscy wierzymy że będzie dobrze
O tak, bardzo popularny zabobon 😁 od samego początku ciąży mam okropną cerę i paskudny trądzik, jak nigdy i słyszę od każdego, że będę mieć córkę😆 W bardzo subtelny sposób jestem informowana, że wyglądam jak paskuda :D Zobaczymy czy się sprawdza😁
Tak mi się na te wszystkie zabobony śmiać chce, czy kalendarz chiński;) bo zawsze jest 50% szans hehe. Kuzynka np ma parkę - bliźniaki chłopca i dziewczynkę ;) i jak tu rozpatrywać wtedy te zachcianki, cerę czy kalendarz chiński 😁
 
reklama
Ja już po wizycie z dzidziusiem oki ale wizyta na nfz tragedia też nie dostałam zdjęcie a lekarz po całym badaniu nie widziałam monitora powiedział dwa słowa pojedyncza żywa masakra. Ale głową dalej pęka i ciśnienie poszło w górę wzielam już na nie tabletkę ale nic nie lżej mam wrażenie że coś w głowie mi zaraz pęknie aż po drodze z bólu płakałam. Wróciłam do domu spróbuję zasnąć może sen pomoże już od 4 rano trzyma.
Och kochana wczoraj miałam dokładnie tak samo. Głowa dziś też mnie bardzo boli. Miałam ambitne plany a neo wstałam z łóżka. Sen pomaga ale w moim przypadku tylko na chwilę. Nie wiem już co mam robić żeby przestał o boleć:(
 
O ile przed badaniem nie wypiłaś 1,5l coca coli to masz cukrzycę. Wyślij prowadzącemu wyniki jak najszybciej i umawiaj się do diabetologia, niemal na 100% wymaga insuliny. Na teraz zero słodyczy i cukru w innych formach, częste, małe posiłki. Najlepiej też kupić glukometr i zacząć już prowadzić samokontrolę cukru.
No nie badania z rana wypiłam tylko łyk wody😱 u mnie ta cukrzyca widocznie rodzinna 🤦‍♀️
 
Ja już po wizycie z dzidziusiem oki ale wizyta na nfz tragedia też nie dostałam zdjęcie a lekarz po całym badaniu nie widziałam monitora powiedział dwa słowa pojedyncza żywa masakra. Ale głową dalej pęka i ciśnienie poszło w górę wzielam już na nie tabletkę ale nic nie lżej mam wrażenie że coś w głowie mi zaraz pęknie aż po drodze z bólu płakałam. Wróciłam do domu spróbuję zasnąć może sen pomoże już od 4 rano trzyma.
No to rzeczywiście trafił Ci się lekarz masakra 😒 i co postanowiłaś? Gdzie będziesz prowadzić ciążę? Współczuję bólu głowy mogę się tylko domyślać jak cierpisz🙁 trzymaj się jutro będzie lepiej.
 
Dziewczyny, a jak z informowaniem otoczenia o ciąży? Czy któraś jeszcze trzyma to w tajemnicy? Czy wszystkie Wasze dzieci już wiedzą?
Dziewczyny, a jak z informowaniem otoczenia o ciąży? Czy któraś jeszcze trzyma to w tajemnicy? Czy wszystkie Wasze dzieci już wiedzą?
Generalnie u mnie wie tylko partner. Czekam na usg i prenatalne,bo nie wiem czy wszystko będzie ok. Jeszcze nie wiemy na czym stoimy. W pracy dość ciężko mi wytrzymać,na pewno będzie szok- wróciłam w kwietniu i już się zdziwią. W sierpniu miałam iść na urlop ale to pikuś . Potem powiemy wszystkim. Wiem że starsza córka za szczęśliwa niebędzie, młodsza bardzo się ucieszy,a młody jeezcze za bardzo nie kuma. Ze strony reszty rodziny jakiś fanfar nie przewiduję...
 
reklama
O matko! Jakoś mi się wydawało że połówkowe to będą gdzieś za pół wieku a tu już w sierpniu?! Matulu [emoji16] to będzie Twój 22 tydz? [emoji4] Ja mam 7 dni wcześniej urodziny, więc Ty też chyba lwica co nie? [emoji16]No właśnie [emoji16] jedziemy z tym koksem!!!
Kochana to my obie lwice sierpniowe ;)

Jak widzę, że się umawiacie na połówkowe to zazdraszczam, modlę się by do pierwszych prenatalnych dotrwać

U mnie dzis na obiad placki z cukinii z sosikiem czosnkowym 🙃
 
Do góry