reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
No zauwazyłam, zauważyłam :) A powoli do przodu... Odpukać troche spokoju w chorobach, bo od września non stop było coś..., a teraz "zajob" przedświąteczny...Młody stawia pierwsze kroczki a Oliwia pierwsze literki a u Was? ;-)
 
hej kobitki u mnie kiepsko:-( mała ma 39,6 temp. mój genialny m ledwo po przebytej chorobie wzioł ja na sanki, byli godz na dworzu !!! kurde gdybym nie poszła na pogaduchy do kumpeli.... napewno by do tego nie doszło:wściekła/y:
 
Edyta wszystkiego NAJ, NAJ dla Julci, niech szybko wraca do zdrowia!!!... chłopom niestety brakuje wyobraźni i niby chca dobrze a wychodzi jak wychodzi:((((
topoleczka, paula, rox fajnie ze dzieciołki nie boją się zostawać z kimś innym ale tak sobie dziś pomyślałam, ze robią się coraz bardziej rozumne i może się okazać, że za jakiś czas zaczną tęsknić i zdawać sobie sprawę ze wychodzimy i zostają z kimś innym:(
 
Ostatnia edycja:
WIW ale to jeszcze nic, mój osobisty M dał miwolne na wychodne- ucieszyłam sie bo dawno nigdzie sama, samiutenka nie byłam. Było super, wracam wieczorkiem do domu a tu soprajs M napruty jak bąk:szok: gdzie on nie pije czesto. Doznałam szoku i wnerwa:wściekła/y:Rano dostał litanie ze az strach, poskarrzyłam sie jego mamie:tak:na szczescie jest strasznie za mną:-) i znowu dostał opr....!!! Co za gamoń upił sie zostając z dziecmi sam w domu szlak mnie trafia na taka głupote:realmad:
 
Paula kochana moje już leżakują od 4 tygodni :-p więc zdążyły w miarę zmięknąć. Lukier kupiłam żółty i różowy, biały zrobiłam sama. Ale nie warto kupować, żółty na brązowych pierniczkach wygląda jak biały a różowy był taki gęsty, że nie dało go się rozprowadzić. A do dekorowania kupiłam cukrowe mazaki. Mogę dać Ci przepis moja babcia też będzie dopiero robić. Tylko musisz dodać do tego przepisu kilka łyżek kwaśniej śmietany, to soda zacznie szybciej pracować.

My już mamy ten bujaczek Julka bardzo zadowolona, polecam.

No i oczywiście gratuluję zadania egzaminów! wiedzialam że dasz radę :-)

Przepis na odpowiednim wątku :)


Edyta brak słów, szczerze to nigdy bym już swojemu M nie powierzyłabym opieki nad dziećmi żeby mi taki numer wywinął.


A ja się muszę czymś pochwalić od kilku dni wózek poszedł w odstawkę Julka usypia się sama w swoim łóżeczku.
 
Witam poniedziałkowo:)

My weekend spędziliśmy rodzinnie.:)

Posprzątane już mam, tylko zostało prasowanie a raczej sterta prasowania:wściekła/y:
A za godzinkę odwiedzaja nas znajomi ze starszą o 5 dni od Zuzi Córeczką:)

Snieg sypie za oknem okropnie ...

Edyta zdrówka dla Małej
 
reklama
Paula zazdroszczę Ci tego sylwestra! Fajnie że tata zaoferował pomoc :-) A co do picia to masz rację, albo jedno albo drugie. Ale on został sam Edyty nie było w domu. Aż boje się pomyśleć co by było gdyby on zasnął, wiadomo że po alkoholu człowiek głęboko spi......
Ja w ogóle jestem przeciwniczką picia przy dzieciach. U Nas nie ma z tym problemu M nie piję a ja tylko okazjonalnie i to w małych ilościach.
 
Do góry