reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Paula, jaka miła niespodzianka :-) i ja się cieszę, że zaglądnęłaś :tak: właśnie widziałam najnowszą fotkę Zuzy na NK !!! słodka jest straaasznie :-) Co u Was ???
 
Ufff... udało mi się namówić J do dwóch drzemek. I teraz już śpi.

Rox anginy nie da się wyleczyć bez antybiotyku, można zabić objawy ale i tak wróci, upierdliwa jest.

A Boo chyba raczej chodzi :-D

Szoook oglądam wiadomości, kopara mi opadła 12letnia dziewczynka zaszła w ciążę z 14letnim kolegą :szok::szok:

Mam 12letnią bratanicę toż to dziecko... zero odpowiedzialności.
 
paula- ja też cie witam chociaz sie jeszcze nie znamy :) i widze ze jesteś kolejna mamą z podlasia!!! moze jakies spotkanie we trzy z kamą?:)
skoro cie dziewczyny tak cieplo przyjely to musialy chyba za toba tesknic :)) he he..

kama- szok!!! nie ogladalam tego,ale nie potrafie sobie jakos wyobrazic...

Ja dziś mam jakis gorszy dzien. dostalam @ a mąż dostal w pracy propozycje wyjazdu za granice i w sumie nie wiemy co robic.. :( to bylo nasze marzenie ale jak przyszlo co do czego to jakos mi sie odmieniło :(

No nic- pozdrawiam was dziewczynki, miłego wieczoru:*
 
Aleks, na stałe mielibyście wyjechać?

Rox, witaj w klubie, ja też nie mam TV:-) Ale już w necie sobie o tym poczytałam;-)

Jak dobrze, że już wieczór... Mały śpi, a ja mam chwilę dla siebie. Nawet mąż wleciał do domku na 10min-i tak zaraz pojedzie dalej niestety:-( Mamy dzieciaczków budzących się w nocy, znalazłam pewną prawidłowość-ktoś tam pisał, że od 24 się zaczyna budzenie. U nas przedwczoraj obudził się 23:15, a wczoraj nawet nie wiem, bo półprzytomna byłam. Ale może z tego wynikać, że okolice północy to godzina zero jakaś:eek:

Dobrej, przespanej nocki
 
Ostatnia edycja:
Witam kobietki w ciągu dnia brakuje mi czasu by cokolwiek tu napisać.
Otóż Adaś się rozchorował. Ma zapalenie gardła.Przechodzimy trudne chwile.
Cały dzień marudzi, wyciąga rączki, jeść nie chce, zasypia na kilka minut.
Ja padam z sił serce boli jak dziecko choruje, płacze czasem razem z nim.
Wreszcie zasnął sam bez noszenia.Wymęczył się trochę i padł co najważniejsze zjadł i to bardzo mnie cieszy.
Choć rączki trzyma pod bródką :(:( bo boli go gardziołko.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.
Uciekam wykorzystać czas kiedy śpi by odpocząć.
Mam nadzieje ze to nie będzie kolejna ciężka noc dla Nas.
 
reklama
paulina u nas to samo.Najpierw Oskar sie rozłozył ,potem Oli .Niestety antybiotyk musiał dostac,niedoleczona angina w połaczeniu z chorym seruszkiem moze dac kiepskie skutki.
I tak juz zyje tym pobytem w szpialu w styczniu i juz portami trzese
 
Do góry