reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Czechow dokładnie tak samo u nas. chociaż wczoraj wyszłam na chwilę z Zuzią na sanki koło domu, ale dzisiaj to masakra jakaś:szok:

A jak Laura spi w nocy ??? Lepiej

Dzięki że pytasz - dzisiaj było lepiej ale tfu tfu nie chce zapeszać. Nawet zaspaliśmy. Mała zawsze budzi się o 6.30 - 6.40 a dziś o 7.25 ja się obudziłam i dopiero m. prysznicem ją zbudził więc szok.
 
reklama
Myśle ze to zęby, bo chora nie jest i nic jej nie dolega.
Jak się budzi to nie płacze tylko marudzi, kręci się.
Ale ona od 2 miesiąca zycia miała problemy ze spaniem , jak zaczęła pić Bebiko
 
No i u Nas ze spaceru el doopa :wściekła/y: drugi dzień siedzimy w domu.

Malwina u Nas jak pobudka co godzinę lub dwie to dla mnie przespana noc.


2 tyg. temu J wyła bez przerwy dzień i noc przez tydzień. Na szczęście ta parszywa 1 wylazła a reszta już w miarę bezboleśnie idzie.

J też się kręci,stęka daje jej smoka, odwraca się d mnie tyłkiem i idzie spać.

Ja na temat mleka bebiko mam swoją opinię nigdy nikt mi go nie polecał i go nie chwalił.
 
Ostatnia edycja:
Ach te zęby normalnie jak nie urok to przemarsz wojsk rosyjskich - zawsze coś.....

A moja jak poszła spać o 10.40 tak śpi nadal - normalnie chyba mi ktoś dziecko zamienił....
 
dzieki dziewczyny - tez sie ciesze z zobąków :-) troszke Amelke bolały w zeszłym tygodniu ale samo przebicie dziąsełek przeszło niezauwazalnie - były za dziąsełkiem i nie chciały wyjść a dzisiaj dotykam i sa dwa na wierzchu :-)

Malwina to może zmień mleko ? ja dawałam bebiko ale kupy mi się nie podobały i zmieniłam jakiś czas temu na Hipp Bio z probiotykami i jest super - droższe to mleko ale polecam :-)

Kama a co słyszałas o Bebiko nie tak?

Czechow fajnie ze nocka lepiej :-) my dzisiaj tez lepiej , Amela sie obudziła o 22 na mlesio i spała do 5 i mlesio do popicia i pobudka o 7.30 :-)
 
reklama
Czechow pewnie odsypia biedulka, nic jej nie dręczy.

J pospała godzinkę i ma w d dalsze spanie.

No właśnie dzisiaj w nocy spała całkiem nieźle - była pobudka o 22 bo za mało mnie wycyckała; o 3 i o 6. U niej jest chyba tak jak u mojej starszej im więcej śpi tym więcej śpi i mniej śpi tym godzej i krócej śpi...
 
Do góry