reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam kobietki porannie

My świętujemy jutro (12.12) jedenaście misięcy,Ale Wiw bardzo dziekujemy za życzenia:)
Dziś nocka trochę lepsza bo 2 pobudki, ale już od rana maruda.. . Najgorsze dawanie antybiotyku:( Na witaminki sam otwiera chętnie buzię.
No ja bez Tv też bym zwariowała, może dlatego że się przyzwyczaiłam już do tego faktu że jest i go oglądam:)
 
reklama
Witam
jak ja bym chciała do 10 pospac mmmm,Oli od 8 tancuje,Oskar bajki oglada,a mi sie nic nie chce.
Snieg jak oszalały sypie,a nawet na sanki wyjsc nie mozemy bo chłopopcy chorzy:-(
No nic chyba za sprzatanie sie trza wziac ,bo jakby tornado przeszło mam w domu
 
Paulina ,mnie dzis kuchnia przeraza:-D:-D:-Dmam tyle garów do zmywania ze echhhhhhhhh,nie cierpie zmywac,poczekam jak Oli zasnie:-)
Tak to jest jak jedna osoba sprzata ,a trzy bałagania:tak:
 
Hello


Kurczaki jaka produkcja:szok:

Paulina zdrówka dla Adasia!

Rox dla Ciebie też! Jakaś plaga z tą anginą wszyscy chorują.... mnie tez zaczyna pobolewać gardziołko. Ja to w tym temacie to jestem anomalią 3 lata temu od początku roku do czerwca miałam 6 razy.


Paula moją mamę moi braciszkowie nazywają ciocia- babcia :-D właśnie ze względu na wiek. W sumie nie jest aż taka strasznie młoda, ale i tak wszyscy zawsze myslą że jesteśmy siostrami:eek:

Sylwia trzymam kciuki za Ciebie i Olisia.

Ja też chyba nie dałabym rady bez TV, lubie sobie wieczorkiem rozwalić się z M na kanapie i obejrzeć jakiś filmik. Nie wiem zawsze mam czas żeby zrobić wszystko co to chce i telewizor nie za bardzo stoi mi na przeszkodzie:-)

Wypucowałam już cały domek.
Spadam marudę kłaść spać.


Ja staram się sprzątać razem z J. Codziennie z rana po jedzeniu i przebraniu ruszamy sprzątać. Ona jest wyspana i szczęśliwa. Jak sprzątam w kuchni to ona bawi się chochlą tłuczkiem do ziemniaków, w łazience papierem. Do jej pierwszej drzemki mam wszystko porobione i labę jak ona śpi. A z resztą nawet jak bym chciała usiąść na chwilę to i tak mi nie da.Albo zabawa albo sprzątanie a siedzenia nie ma :-D
 
Ostatnia edycja:
Ale produkcja:-)

Witam wyspana za wszystkie czasy. Zuzia zasnęła o 21, obudziła się o 24.30 na picie , o 1.30 na mleczko i spała do 7!!!!! I nie wiem czy to mleczko nowe, czy Camilia podana na noc???

Ale najważniejsze ze się wyspałam:-)

Rosołek się gotuje, soczek zrobiony, ogarnięte trochę też jest.

A my dzisiaj na 4 urodzinki do siostrzenicy jedziemy

Rox zdrówka

SylwiaPaulinaa dla chłopaków zdrówka
 
Sylwia słońce na pewno wszytko będzie dobrze ! bedziemy trzymać kciuki ! :-)
Paula nie wyrzucaj sobie ze nic nie zrobisz przez weekend, przeciez tez musisz czasem sie poobijac i odpocząc :-) wiec luzik - ciesz sie ze masz taką fajną odskocznie :-)

ja mam u siebie dwójke dzieci siorki bo na weekend sobie pojechali do Wrocławia odpoczac od dzieci a my z mama latamy od rana za trojka hehehe jest co robić :-
a zaraz bedziemy piec i malowac piernimi wiec dopiero bedzie sajgon :-D
 
Tysiolek,masz jakis przepis fajny na pierniki?
moze bym tez z moimi chłopami zrobiła dzis...

Malwina,ja jeszcze w pizamie,a ty tu o rosole ,no nie
Wychodzi na to,ze tylko ja taki leniwiec jestem
 
Tysiolek dla mnie zajmowanie się trójką dzieci na raz to najlepszy środek antykoncepcyjny :-D

A do pierniczków taka rada ode mnie dodajcie więcej sody oczyszczonej bo będą bardzo twarde.

Moje już leżakują dwa tygodnie i nie zmiękły ani trochę no nic do świąt jeszcze dwa tygodnie mam nadzieję że się skubane trochę poddadzą.


Sylwia nie pytaj ile razy otwierałam drzwi listonoszowi w koszuli nocnej :-D(jeździ u nas ok. 12)

Jeśli chcesz ja mam fajny przepis na pierniczki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry