reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

WItajcie Kobietki,

u nas nocka jak poprzednia-żadna rewelacja, ale źle też nie było:-) Temperatura koło 0 i śnieg nie pada, ale chyba w nocy pruszył, bo troszkę go widać przez okno.

Bibiana, no widzisz:-) Nam się też gorsze nocki przydarzają ale ząbale jakoś wychodzić nie chcą.

Katia, pomysłów na prezent dla dzieciątka poszukaj w naszym wątku z prezentami-tm jest sporo propozycji:tak: Dla męża Ci nie doradzę, bo sama nie mam zwykle pomysłu:baffled:

Malwina-współczuję:no: Mam nadzieję, że Zuzia w dzień będzie odsypiać i trochę sobie odpoczniesz:tak:

Rox, spoko i przepraszamy:zawstydzona/y:


A tak w ogóle miłego dnia!!!
 
reklama
hejka
u nas tez dzisiaj nocka calkiem niezła, już nie było płaczu w nocy i rano B spał aż do 7.10 a to naprawdę mu się nie zdarza także swietnie

co do pomysłów na prezenty to ja w ogóle nie mam, pewnie w ostatniej chwili będę cos kombinować, a zawsze co roku sobie powtarzam że w przyszłym roku wczesniej się wezmę za prezenty i nigdy mi się to nie udaje

mam organizowaną w pracy choinkę dla dzieci - w klubie w godzianch od 10 do 14 i szczerze powiedziawszy zastanawiam się czy iść bo mam takie małe ale
po pierwsze B jeszcze nie chodzi więc będę musiała go cały czas trzymać na rączakch
po drugie - to jest pora jego spania w około 10
po trzecie - ostatnio on wszystkiego się boi, wiec jak tam będzie dużo dzieciaczków oczywiscie starszych i krzyczacych to pewnie bedzie mi caly czas plakal wiec tylko umeczymy sie oboje

Ogolnie rzecz biorac mysle ze sobie w tym roku odpuscimy a w przyszlym juz na pewno pojdziemy

a co Wy byscie zrobily na moim miejscu?

alez sie rozpisalam, sorki
 
Hej kobietki. Co u Was słychać?? U mnie każdy dzień przynosi coś nowego :) Mój syn to diablisko wcielone ;) Od kiedy nauczył się chodzić ja nauczyłam się latać:-D:-D Jego ulubiona zabawka to papier toaletowy. :baffled: Ogólnie dużo fajnych rzeczy się dzieje w naszym życiu....
 
Witam i Ja

Uhuhaa zima zła! wietrzysko aż łeb urywa:dry:

Tyaaa.. pocieszyłam się 1 przespaną nocą więc dzisiaj sobie odbiła spała do 2 a później pobudki co pół godziny.

Rox sorry za śmietnik.

Gosieekk papier haha ja codziennie zwijam rolkę z podłogi.
 
Witam w ten słoneczny dzien:-)

U nas nocka lepsza niż poprzednie,

Galaretki dla M zrobione a teraz zmykam zrobić sok z jabłek:)

Miłęgo
 
Pada śnieg, pada śnieg:-) Bielutko się u nas robi. Myślę, że Mały w szoku będzie jak wyjdziemy na dwór, bo poprzedniego śniegu na bank nie pamięta:-)
U nas nocka jak zwykle.
Kupujecie już prezenty na święta? Ten śnieg taką jakąś mobilizację mi włączył...:tak:

Miłego białego dnia!
 
Topoleczka ja już częściowo prezenty mam.

A u nas brak narazie śniegu, ale też już bym chciała zobaczyć zdziwienie Z , jak pójdziemy na sanki;-)
 
Hej

Pogoda super słonko, aż chce się żyć:)
Nocka ok teraz K drzemie, ja zupkę wstawiłam i kawkę popijam, a później obowiązkowo na spacerek.

My wcz 10 miechów skończyliśmy:)

Topoleczka ja planuję ale kiedy kupię nie wiem pewnie jak zwykle na ostatnią chwilę a co roku mówię że mc wcześniej zrobię zakupy i z bani będzie ale nie wychodzi.

Miłego dzionka
 
reklama
a u nas nie pada ale za to pięknie świeci słoneczko
tylko mroźnawo jakoś trochę, ale to dobra pogoda na spacerek, więc B pójdzie dzisiaj z babcią, bo ja niestety w pracy do 16.00:-:)-(

nocka dziś przyzwoita u nas:-):-)
 
Do góry