reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

hej hej Kobietki :-)

kilka dni mnie nie było bo chodziłam na szkolenie ! kurs ukończony ! zdałam egzamin końcowy pozytywnie i mam ten Certyfikat juuhu juhu :-)

lece odpoczywać bo u Nas nocki nie zaciekawe - odią Ameli górne jedynki i jest ...armagedon !
 
reklama
Witam wieczorkiem, u nas z nockami różnie bywa bo idą małemu 4 a może 5 zębów na raz!!!! Górne jedynki już się przebiły ale idą mu też 2 na dole i chyba kieł???!!!!
Bećka , sorry wczoraj mnie nie było ale STO LAT DLA KRZYSIA!!!!
topoleczka - u nas tylko szron z rana i -2śniegu nie widać słońca też:(
Prezenty też zaczełam już kupować, mam załatwionego Mikołaja i gwiazdkę dla m, została mi jeszcze mama ale to nie będzie trudne no i siostra m, ta ma wszystko więc musze dobrze pomyśleć !
 
Witam i ja wieczorkiem

Zuzka własnie zasnęła po czytaniu przeze mnie 4o minut książki;-)

Becka ode mnie równiez wszystkiego naj dla Krzysia

Tysiolek a mozna wiedzieć jaki kurs ukończyłaś pozytywnie?:-);-)
 
Wpadam tak na chwilkę przed spaniem z pytankiem :Jak mierzycie maluszki? My do tej pory tylko podczas wizyty u pediatry (ostatnia ponad 2mies.temu)... Zwykłą miarką? Na leżąco? Chętnie bym się dowiedziała ile dokładnie mój syn mierzy... Od lipca do września przybyło mu 1,5cm, więc myślałam, że to taka średnia i tyle mu dodawałam, ale jak przeczytałam, że któreś dzieciątko w krótkim czasie urosło o 6cm, to naszły mnie wątpliwości...I chcę osobiście zmierzyć:tak:

<Naszło mnie to pytanie po przeczytaniu "Jak rosną styczniowe..." i początkowo chciałam tam zapytać, ale stwierdziłam, że nie będę Rox dowalała pracy na noc, więc przekierowałam się tu;-)>
 
Rox na to to nie sa mi potrzebne szklenia hahahaha osiagnełam już najwyższy poziom zołzowatości :-D

a tak powaznie to był na szkoleniu AutoCada - program do projektowania np mechanicznych rzeczy, budynków ogolnie konstrukcje i projekty :-)

ale unas bialutko - kurczaczki i cały czas sypie !
 
Witam

U nas jeszcze śnieżek nie pada troszku leży na trawnikach i dachach.
Ja już mam wysprzątane, i sernik na zimno robię.

Tysiolek i rox to wy takie zołzy??? chyba nie.....:sorry2:

Miłej soboty
 
hahaha topoleczka bez przesady :-D hahahaha

co do mierzenia to mój smok jak stoi jest mierzony przy ścianie a ze stoi wyjątkowo sztywno i prosto pomiar jest bardziej wiarygodny niz na leżąco ..stawiam go przy ścianie i ekierką do głowy i ściany :-D jak za starych dawnych moich młodocianych czasów



a u mnie śnieguuuuu ja cieee

dziś wracałam z poznania uwag uwaga 3 godziny!!!!
masakra taki śnieg okrutny - warunki na drogach fatalne !!
a jeszcze ja bałwan jeden jechałam na letnich oponach ;/ zatem tańcowałam po ulicy jak popaprana
ale nie ja jedyna - 1/2 kierowców na letnich pomykała krajową 11 bagatela 80km/h !

Malwina nasza Tysi chodziła na kurs "jak być wredniejszą zołzą niż jestem" :-D


Dzięki dzięki:-) A na taki kurs musiałabym się zapisać, bo zbyt pobłażliwa chyba jestem...:baffled:
Z Waszych opisów wynika, że w Wielkopolsce śniegu napadało, a w reszcie Polski trudno powiedzieć... Jako, że mieszkam dosyć niedaleko Tysiolka, potwierdzam: jest biało i sypie nadal:tak: A nasza koza meczy z radości (chyba):-D

Miłego weekendziku Wam życzę i biorę się za sprzątanko, bo zarza Mały się obudzi i będzie chciał jeść
 
Witam u mnie też chałupka ogarnięta,zakupy zrobione i zupka pieczarkowa wstawiona,co do śniegu to u nas trochę leży ale malutko.Mały właśnie ucina sobie drzemkę z tatą bo Z z nocki wrócił więc ja mam chwilę dla siebie.

Tysiolek gratki za kurs zdolniacha z Ciebie,dla mnie to czarna magia:-)
 
Witam

A u nas też brak sniegu,

M sobie wymyślił dziś romantyczny dzień, załatwił opiekę dla Z na noc, a my do kina sobie pójdziemy a potem zobaczymy.....;-)

Tylko ze załatwiłam sobie sukienkę rosołem ostatnio jak karmiłam Zuzkę i teraz dupa...

Miłego weekendu
 
reklama
Super zima:-) U nas chyba nieco mniej biało. A Boo już sam chodzi? Bo widzę, że ma butki i taki fajowy kombinezonik:-)


A a'propos Piły: jest taki zespół, który nazywa się Strachy na Lachy i mają taką piosenkę "Piła tango" i w tej piosence są słowa: "Rogaczem na wieżowcu Piła witała jeleni". No i pojechałam do Piły tego rogacza oglądać i delikatnie mówiąc nie sprostał moim wyobrażeniom:baffled::-p
 
Do góry