reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Ja od 3 dni przeżywam katusze w nocy - było już tak pięknie budziła się raz - teraz mamy pobudki co 2 godziny - zęby dają popalić małej - jak tak dłużej będzie to padnę trupem.

Dziś idę zważyć swojego chuderlaka
 
Witam się i Ja

U Nas nocka piękna J zasnęła o 20 aż do 6:30 ani razu się nie obudziła.

Pogoda hmmm... no cóż idzie zima w sumie ja wolę mróz i śnieg niż taką chlapę. Na naszym zadupiu takie błoto że wózek grzęźnie.

Aaaa i w końcu będzie pierwszy ząbek z góry, jest już biała plamka :-)

A propos ząbków to jak wstawić ten suwaczek z ząbkami? Zalogowałam się zrobiłam wszystko ale za chiny nie mogę g na forum wstawić. HELP
Sorry że tu zaśmiecam ale nie mogłam nigdzie znaleźć instrukcji.:zawstydzona/y:

Edyta witamy :-)
 
Witam przedpołudniowo:-)

U nas nocka nie najgorsza-z 3 pobudki na smoka i raz herbatka nad ranem. I nie pada:tak: Więc na spacerek się wybierzemy i w odwiedziny do kumpeli Tymka-Zuzi (12.12.2009). Już się cieszę:-) A nawet jak zacznie padać, to po prostu zrobimy nasiadówkę u dziewczyn.

Kaamaa gratulujemy pierwszego zębolka:-D! Ja już zaczynam podejrzewać, że nasze gdzieś się pogubiły... Może trafiły do Boo lub Laury?Eeeeeeeeeeeeeeee............... A dajecie dzieciom coś przeciwbólowego jak im ząbki dają popalić? Ja bardzo rzadko smaruję Bobodentem albo daję Nurofen na noc jak jest nieciekawie wieczorkiem.
 
To ja tu narzekam, a widzę że u nas to jeszcze nie jest tak najgorzej z tym spaniem, ale było juz tak pieknie
To pewnie zębolki idą
Ja Bartusiowi jak widzę że bardzo marudzi i pakuje rączki do buzi prawie całe smaruję dziąsełka Dentinoxem a on bardzo to lubi bo cmoka później i cmoka tak jakby sie tym delektował
 
reklama
Do góry