reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam z pracy, straszna to pogoda, oczy mi się zamykaja a wypiłam już 3 kawy:(
U nas ze spaniem w dzień też kiepsko, mały śpi zawsze między 11,00-13,00 czasem 13,30 ale na tym koniec!!! Kiedyś ucinał sobie jeszcze drzemkę około 17stej ale teraz nie idzie go uśpić po raz drugi a koło 19stej robi się maruda ale staram się go przetrzymać chociaż do 20,30 i wtedy przesypia całą nocke czyli pudzenie około 6 rano!!!! Pod warunkiem że na spiocha łyknie jeszcze około 22-23 mleko bo inaczej pobódka o 4 rano!!!! :((( i tak dziś było i teraz spie w pracy a mam jeszce dziś angielski więc do domu dotre po 19stej, strasznie długie sa u mnie wtorki i małego nie widze prawie:((((
 
reklama
hello

U Nas też noc do d... padam na twarz a J jak zwykle właśnie ucina sobie popołudniową drzemkę.
Pogoda też nie zachwyca wieje że szok no i oczywiście cały dzień leje, więc kiblujemy w domu.

A co do odkurzacza to wiem coś o tym przez 9 miesięcy leciałam na miotle. Na szczęście J przestała się go bać no i odkurzacz znowu wrócił do łask.
 
Dzień dobry

U nas drzemki są dwie jedna o 11 do 13 druga o 16 do 17 ale ta druga nie zawsze. Nocki też różnie raz prześpi raz się budzi co godz.

Pogoda do d...caly czas leje nie ma jak na spacerek wyjść, światła zapalam od samego rana bo inaczej deprecha..

Witaj edyta

acha ...my nadal bezzębni i pewnie sami zostaliśmy. ale kiedyść muszą wyjść.

Miłego popołudnia
 
Dziekuje za cieple przyjecie do waszego grona :-) Moja julcia tez spi 2-3 razy w dzien. W nocy juz sie nie budzi odkąd dostaje butle:tak: Faktycznie ta pogoda skłania do depresji:-( Odprowadzam mojego syna do zerowki z moklam jak kura brrrr.
 
WItaj Edyta:-)!!!I pisz, pisz, bo u nas czasem pustki niebywałe...No i może to Ci pomoże jakoś sobie wszystko na nowo poukładać-tego Ci z całego serca życzę!I wrzuć zdjęcia dzieciaczków do galerii:-D

Dzień mi jakoś dziś przeleciał przez palce. Na spacerku nie byliśmy, a Mały sporo marudził-to chyba skutek zmiany pogody+zębów...
No nic, idę się umyć i spać...

Dobrej i przespanej nocki wszystkim życzę:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam
u nasz nocka nie ciekawa, mały usnął po 23, w nocy budził się z płaczem 4 razy, nie mam pojęcia co mu było, gorączki nie miał, teraz jest już dobrze

a z lepszych rzeczy pada śnieg u mnie, w WLKP szkoda że temperatura jest na plusie

miłego dnia i mamy 4 ząbek :-)
 
Do góry