reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Malwina moja tez ostatnio ma drugą drzemkę dosyc pozno-właśnie teraz ją sobie ucina (a moze to juz na noc) a potem potrafi szalec do 23.00 z tym ze ja jakos specjalnie jej nie przetrzymuje. juz nic nie robie na siłe. próbowałam oduczyc zasypiania w wózku-efekt: ryk jej i moj, za jakies 2 tyg sama sie przestawiła, karmiłam na siłe-efekt: na sam widok krzesełka zaczynała sie buntowac, teraz je kiedy chce i ile chce. to samo z drzemkami, na siłe nic nie bede robiła, wyreguluje sobie sama. kiedys zasypiała godzine po sniadaniu, teraz zasypia ok 12.00 i spi ok 2h i mysle ze dązy do tego zeby miec tylko jedną dzremkę w ciągu dnia.

Kaamma100 no witamy witamy;-) pisac szybko co tam u was?;-)
 
Wszystkim solenizantom duzo radości i zdrówka!!!!

Dziewczyny a jak z drzemkami waszym maluchów???
Tzn ile w ciągu dnia?

Bo u nas były zazwyczaj 2 , ta druga około 17 a potem dopiero zasypiała o 21.
A dzisiaj ją przetrzymałam i miała tylko jedną, wstała o 13,30 i pójdzie spać dopiero teraz, ale widzę ze już jest zmęczona na maxa. I już sama nie wiem ,ale jak chodzi spać tak pozno to ja już jestem tak padnięta ze już też zasypiam

U nas zazwyczaj są dwie drzemki-jedna ok.9, druga ok.15:30. Czasem (np. teraz) coś mu się rozregulowuje i śpi trochę inaczej-dziś np. 10:50-13:35. Może przestawia się na jedno spanko/dzień.Jeśli jest zmęczony na maxa, kąpiemy chwilkę wczesniej (przed 19). A może spróbuj budzić Małą trochę wcześniej w czasie tej pierwszej drzemki, to może ta druga przypadłaby np.od 16-17 i wtedy wcześniej do łóżeczka?
 
Dziewczyny dzięki za życzonka dla D :) ......... ja z natłoku spraw zapomniałam że dziś stuka nam 10M

Naj również dla reszty maluszków :) Boryska i Bartusia :)


Malwina u nas są 2 czasem długa 1 drzemkna najczęsciej jak 2 to po godzinie do półtora a jedna to 2godz do 2,5 :)

Byłam wyrwać kolejną ósemkę wiec wiecie jak się czuję ;) do tego D coś spać nie chce a ja z lekka padam na cycki :)
 
Beti hmmm u Nas dużo sie pozmieniało Julia ma 4 ząbki z dołu, raczkuje zasuwa po domu jak mały motorek no i staje przy łóżku sama.

A co do drzemek to śpi 2x dziennie po k 1-1,5 h a na noc zaspia ok 19:30. Nauczyła się sama znajdować w łóżeczku smoka więc ładnie śpi do ok 7.
 
Hejka
ja jak zawsze ostatnia my mamy w dzień też dwie/trzy drzemki to zależy ale mój Antos budzi się ciągle często w nocy jeszcze na cycusia i prawdę mówiąc to nie pamiętam kiedy przespałam ciągiem 3-4 godz. nie moge sie doczekać kiedy to się skończy i mały zacznie przesypiać noce no ale co się nie robi dla tych naszych kochanych szkrabów.

A i chrzciny zaklepane na 23 stycznia dopiero tak więc kościól na 13 i potem obiad w karczmie tak na 19 osób

Wszystkiego naj dla solenizantów buziaki wielkie.
 
Witam

Dzięki dziewczyny za odpowiedz

Topoleczka dzięk i za radę , moze spróbuje:-)

Ale dzisiaj nocka , budziła się co godzinę i do tego o 3.00 akcję zrobiła pt. "Ja już wstałam..." ale jakoś po godzinie usnęła ponownie

justys85 nie jesteś sama z tym wstawaniem:-)
 
hejka
witam i ja w tą okropną deszczową pogodę

u nas nocka dzisiaj też kiepskawa, B obudził się o 2 i nie spał do 4, ale nie to że spokojnie leżał tylko cos kombinował i nic mu nie pasowało tylko na rączki bo inaczej płacz i w końcu się uspokoił i usnął ale właśnie na rączkach

a wczoraj przestraszył się pralki i może dlatego miał traumę jakąś w nocy bo np. przysniła mu się wirująca pralka - sama nie wiem
 
reklama
Dzień dobry
U nas też noc dzisiaj nie przespana,normalnie mam oczy na zapałki a co porabia mój szkrab?cwaniaczek właśnie uciął sobie drzemkę i noc odsypia a mama do sklepu kupić coś na obiadek musi.Idę dzisiaj do żłobka dowiedzieć się co i jak,a i dodam jeszcze że tu gdzie wynajęliśmy mieszkanie żłobek mam pod blokiem a do pracy 10 min.więc git!

agata1409
z tą pralką to może prawda mój np. boi się odkurzacza bo kiedyś mądry wójek posadził go na nim jak odkurzałam i od tej pory jak odkurzam to mój Z musi trzymać go na rękach bo Antos się boi.

Malwina 18 a ja myślałam że tylko mój mały jest takim terrorystą,ale damy radę przecież kiedyś musi im to minąć.
 
Do góry