reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam i ja !!!!

A ja nie narzekam z czasem wolnym hehe:-) Mogę komuś oddać , ale tak to jest jak się siedzi w domu.

Ja od rana wielkie sprzątanie, bo M wczoraj wieczorem pichcił w kuchni...:szok:

A Z ma 8 zęba!!!! Ciekawe czy mamy na jakiś czas spokój
I ostatni tydzień jest jakiś koszmar ze zasypianiem na noc, jest poprostu przerażliwy płacz.A tylko spróbuje wyjść z pokoju zrobić jej picie...Masakra jakaś.

No to się przywitałam...
 
reklama
Malwina18 -fajnie, że u was już tyle ząbków
U nas póki co 4 się przebiły - 2 dolne jedynki i dwie górne dwójki - mam małego wampirka, ale coś mi się wydaje, że idą też górne jedynki - ciężko tak B zajrzeć do buzi bo wcale a wcale mu się to nie podoba:tak:
 
dziewczyny mam gorącą prosbę - czy może któraś z was mnie poinstruować jak mam umieścić suwaczek, bo próbowałam i nic mi nie wychodzi - nie chcę zaśmiecać tego watku takimi sprawami więc poproszę o info na priv i z góry bardzo ale to bardzo dziekuję
i jeszcze taką buziulę z ilością ząbków - chyba jestem mało kumata
 
[B pisze:
Tysiolek;[/B]6286995]wiw pewnie zmotywowało mnie te 2 kg - zjadłam dzisiaj pare kawałków czekolady i pierniki :-D :-D :-D tak przy niedzieli mi sie nalerzy :-D


:-D:-D:-D ja też wymiękam w weekendy, :zawstydzona/y:za duzo dobra pod nosem ale w tygodniu max dieta!!!!!! Dzisiaj jade na samym białku:baffled:

a pogoda u nas strasznie leje od rana , dół :no: jak by mało tego że poniedziałek to jeszcze pogoda dokłada swoje, muszę kawke sobie strzelić...
 
Agatka, to w takim razie najlepszego dla Bartka, Gosiu, dla Twojego Dominisia również no i Rox dla Twojego Boryska (ilu dziś solenizantów mamy:szok:)!!!
Agata, zdjęcia miałaś w weekend wstawić, a tu nic...:wściekła/y: Info o suwaczku masz w instrukcjach na naszym forum https://www.babyboom.pl/forum/dziec.../regulamin-styczniowek-2010-instrukcje-28756/.Jakbyś nie dawała rady, pytaj. Ja też miałam mały problem z wstawieniem ząbków, ale dałam radę ostatecznie:-)
 
Ostatnia edycja:
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:tak tak miałam wstawić zdjęcia i lipa nic z tego nie wyszło, jeszcze w tym tygodniu na pewno to zrobię
myślę, że ze wstawieniem zdjęć sobie poradzę i suwaczek też wstawię - dzięki za pomoc
a i dziękujemy dziekujemy - to już 10 miesiecy zleciało - jakie to moje dziecko już duże i jak ten czas leci:-):-)
 
reklama
Wszystkim solenizantom duzo radości i zdrówka!!!!

Dziewczyny a jak z drzemkami waszym maluchów???
Tzn ile w ciągu dnia?

Bo u nas były zazwyczaj 2 , ta druga około 17 a potem dopiero zasypiała o 21.
A dzisiaj ją przetrzymałam i miała tylko jedną, wstała o 13,30 i pójdzie spać dopiero teraz, ale widzę ze już jest zmęczona na maxa. I już sama nie wiem ,ale jak chodzi spać tak pozno to ja już jestem tak padnięta ze już też zasypiam
 
Do góry