reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witam

my wcoraj z małym byliśmy u lekarza i jak zwykle nic, zapisała mu stramonium 15 to są leki homeopatyczne, mały jest ciężki do spania wogóle sam nie chce usnąć trzeba go w wózku lulać w nocy budzi się kilka razy, normalnie masakra inaczej wielki ryk....


a jeżeli chodzi o drugie dziecko to chciałam bym mieć ale za 2 lata, teraz jestesmy w trakcie remontu domku po babci gdzie zamieszkamy, i w końcu Michaś będzie miał swój pokój :):-)no mam nadzieję że przyszłe święta spędzimy u siebie :-D:-D:-Dz drugą dzidza w brzuchu :-)<córeczką >:-)
 
reklama
witam,

dzisiaj u nas nocka calkiem calkiem, moj Bartus to naprawde kochane dziecko, co prawda moglby troche dluzej pospac ale nie jest zle
ja juz na temat drugiego dzieciatka pisalam - owszem tak ale tak za okolo 2-3 lata
 
Witam Dziewczęta;-)!
Przypuszczam, że wszystkie już dawno wstałyście i robicie mnóstwo koniecznych rzeczy. Teraz czas na chwilę wytchnienia i popisania na forum:-)
Informuję Was, że dziś jest piątek, 19 listopada i już za kilka godzin zaczyna się weekend:-D Czytaj: mężowie powinni być w domu, no i Wy, jeśli pracujecie, też już za chwilę będziecie mieć wolne:-)!!!

U nas nocka dużo lepiej niż poprzednia. Mały budził się kilka razy na smoka i raz na herbatkę. teraz znów śpi:-)

No i jak byście zapomniały, to krótka instrukcja:
jak-traktowac-dziecko.jpg
Miłego dzionka
 
Ostatnia edycja:
żeby było troszkę śmieszniej to na miły dzień :)


a dwa ostatnie dla mężusiów
 

Załączniki

  • s3.jpg
    s3.jpg
    9,2 KB · Wyświetleń: 46
  • s5.jpg
    s5.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 45
  • s2.jpg
    s2.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 38
  • s1.jpg
    s1.jpg
    47 KB · Wyświetleń: 38
  • big_1.jpg
    big_1.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 28
  • geniusz_sexu.jpg
    geniusz_sexu.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 30
  • d.kochanka.jpg
    d.kochanka.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 33
Katia u nas tez tak bylo z zasypianiem az rweszciejakis miesiac temu Wiolcia sama zreygnowala z zasypiania w wózku. myślę że nie można robic nic na siłe. moze przyjdzie moment ze sam zechce do łóżeczka. Moja mała uwielbia sowje łóżeczko, często jej zmieniam pościel i wtedy bardzo sie cieszy i odrazu chce włazic;-)
Rox masz racje, Fioclia tez az pieje na widok innych dzieci i najchętniej by z animi poleciala na placu zabaw gdyby tylko umiała;-) jak to się mówi "nigdy nie mów nigdy" wiec moze za lat pare ja sie skusze.
 
Wy, jeśli pracujecie, też już za chwilę będziecie mieć wolne:-)!!!
wolne to będziemy mieć chyba na starość ;) a tak na poważnie ja jutro od 6:00-16:00 w pracy jedyny plus taki że dobrze w ten dzień u nas płacą wiec wole wolne w tygodniu hihi ;)

ale jutro dzieci pod opieką taty będzie mógł się wykazać ;)
 
Witam weekendowo!!!!

Już ogarniętę ,zaraz za obiadek bedę się brała.


ciekawe co dzisiaj kochany Mężulek wymyśli...???

A Zuzce chyba w końcu przebiła się ta sina jedynka. Piszę chyba, bo Z nie da sobie zaglądnąć ale widać ze dziąsełko już nie jest tak sine jak wczoraj.

Miłego weekendu
 
hej babiszonki :-)

no to już sobota :-)
M do 16 siedzi w pracy a póxniej na 19 jak uśpimy Amele jedziemy do znajochy na piwko tzn M będzie piwkował bo ja twardo na diecie, schudłam juz 2 kg, i jade dalej, zobaczymy ile wytrzymam bo po nocach snią mi się słodycze hahaha :-D

Ide zaraz zrobic obiadek dla mnie i dla M bo Amela ma jeszcze ogórkowa z wczoraj :-)

wogóle to Amela zrobiła sie małą terrorystka, krzyczy, chimery ooo matul;u !
 
reklama
Do góry