reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam kochane

U nas nocka trochę lepsza ,niż poprzednie

Zuzka nie miała kolek, ale za to bardzo żle sypia w nocy ,ma bardzo płytki sen, wybudza sie pare razy każdej nocy niestety. Ciekawe kiedy to się skączy. A w dzień śpi zaledwie 1,5 godziny.

A wczoraj zachaczyliśmy ikeę i kupiliśmy Zuzce kulki Mula- rewelacja i jeszcze parę drobiazgów. Oczywiście jechaliśmy po półke a wrócilismy bez....
 
reklama
Szczęście, znamy gryzienie łóżka, oj znamy:tak: U nas już było tak, że rozpulchniały mu się 2 razy dziąsełka w okolicach trójek na dole i nic... Teraz znów ma rozpulchnione i widać, jak mu schodzą ząbki u góry-ma zgrubienia pod dziąsłami. Mam nadzieję, że może ten tydzień przyniesie nam jakąś białą niespodziankę:-)

Malwina, i jak podoba się Zuzi mula? Ja też myślę, żeby kupić Tymkowi, ale myślałam, że jest jeszcze za mały... Te mule z IKEI są dosyć trudne-przynajmniej takie mam wrażenie
 
Hej Kobitki :-)
u nas nocka taka sobie :-) Mała o 3 wariowała wiec wzięłam ją no nas i jakoś do 7.30 dospała :-) także nie ma tragedi
ale tez kolejne zeby chyba ida bo slini sie od wczoraj niemiłosiernie a do tego marudna - wiec już dałam jej nurofen - musze dzisiaj wskoczyć do sklepu i kupić te kulku chamonnile bo sie skończyły :-) a dzieki nim poprzednie dwa zabki wyszły bez objawowo - prawie :-)

wczoraj niedziela zleciała jak zwykle, byłam w kościele, potem obiadek, do tesciów na kawke, na zakupy po Amelkowe pierwsze buciki :-) jeszcze minimalnie jej zaduże ale zaczyna dreptac wiec niedługo na pewno się przydadzą :-)

dzisiaj na 16 jedziemy z M do dentysty brryyyyyyy :-( będe miała robioną dziure pomiędzy jedyka a dwójką - już sie boje ! ale musze zrobić póki jej nie widac i nie boli ! :-)

aaaaa i w sobote byliśmy w chińskiej knajpie ze znajomymi, potem na starym rynku na piwku i tak o 1 w nocy nam sie wróciło do domku - a i sie dowiedzielismy ze kumepla jest w ciązy ! super 1 jeszcze nie była u lekarza ale 3 testy pozytywne :-) fajnie - nie bedziemy sami z bobasem wśród znajomych :-)

Joasia u nas naszczeście kolek nie było - moze ze dwa razy MAła miała problem z brzuszkiem ale za to tak jak malwina mała ma bardzo płytki sen i cesto sie wybudzała - teraz odpukac jest coraz lepiej - bo zasypia koło 19, pobudka około 23 na mleko i potem koło 6 rano i jeszcze do 7 dosypiamy :-) ale dobre 7 miesiecy były 3-4 pobudki w nocy - ja wsumie moze przespałam kilka całych nocy od urodzenia Amelki . A i co z twoimi plecami? byłas u lekarza? korzonki czy co? współczuje i tulam :-)
 
Joasia sab simpex mieliśmy i próbowaliśmy ze 2 razy, na moje pomogły. Większej potrzeby nie było.

Topoleczka tak Zuzce się podoba, siada sobie koło nich i kręci kuleczkami. :)

Tysiolek fajnie ze weekend udany, i fajnie ze Amelcia coraz ładniej sypia.
 
Topoleczka - nareszcie dowiedziałam się jak nazywają się te przeklęte kuleczki - mula. Ciekawe skąd taka nazwa. U nas sprawdzają się rewelacyjnie - zarówno mniejsza jak i większa siedzą przy tym i kombinują. Mała dodatkowo używa tego jako sposób do wstawania albo jako pchacz :-)
 
reklama
Rox, szczerze współczuję i mam nadzieję, że nie jesteś sama z Boo... Wiem, jak to jest ciężko:nerd: Dobrego samopoczucia życzę jak najszybciej!!!

Astrid, gratulacje dla Bartusia!!! Mieć pierwszą trójeczkę to chyba naprawdę nietypowe-masz niepowtarzalnego synka, nie do podrobienia:tak:

Szczęście, chodzi o coś takiego http://allegro.pl/ikea-mula-kolejka-przekladanka-ukladanka-fv-kurier-i1271071716.html . Poprawia umiejętności motoryczne i podobno może na długo zająć dziecko:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry