reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

No to tak właśnie czyta wypoczęta mama zupełnie niepłaczącego dziecka... ;) <wstydniś>

A co pupa, masażu nie masz...;/

My 1 idziemy z dzidzią na spacerek na cmentarz:) Tylko u nas, na miejscu będziemy, nigdzie jechać zamiaru nie mam!!:)
Chyba, że rano, ale to tylko skoczymy znicze zapalić, a bubuś z babcia zostanie :)

Mój małżonek od jutra ma wolne do 4 listopada ;D
Znaczy nie zupełnie, bo idzie na budowe :) ale nocki w domku :) a to najważniejsze :) mam nadzieję, że się nie zmieni :)

Idę do wanienki, jakiś relaks i mnie się należy ;)

Joasia, a powiedz mi... Wyrównanie za nadgodziny jak u Was płacą? :)
Heh :) Nasi chłopcy nadal nie dostali za powodzie, nawet ci, którzy wyjezdzali stolice ratować nie dostali (a tam moj m. był;p)... Teraz niby mają dostać za nadgodziny, ale wątpię,że dostana... :(
 
reklama
Joasia, a powiedz mi... Wyrównanie za nadgodziny jak u Was płacą? :)

J. mówi, że nagodziny mają mieć wypłacone, te które wyrobili od lipca i płatne w I kwartale, ale to tylko nadgodziny ze służb, nie z wyjazdów, skoszarowania, powodzi itp. Zobaczymy, my za powódź dostaliśmy...Nie były to kokosy, ale zawsze jakieś docenienie ich pomocy.

My po imprezie, wreszcie w ciszy :-)6tka dzieciaków i dom demolka, co te "małe" szkraby potrafią zrobić.

Ale miło.... gdyby nie to, że tak pokłóciłam się z mamą, że nie przyjechała. Przecież mi na złość tym nie zrobi. Na szczęście Oli przejęta, nie zauważyła, a być może nie połączyła faktów, w końcu raz matka jest raz jej nie ma, sama nie wie o co kaman.

Byłam dzisiaj na dyżurze, nie mogłam wstać z łóżka, a o 5 na karmienie po prostu klękłam z bólu. Wyłam wkładająćcgo do łóżka bo bałam się go nie upuścić. J. przyjechał rano i musiałam sama jechać... lekarz kazał mi się popukać w głowę. Dostałam 15ście zastrzyków, pierwsze 5 dni po dwa później po 1 i powiedział, żebym nie ważyła się przerwać, bo wróci z podwojoną siłą. :crazy::eek:

a jak Wasze maleństwa??Moje dziecię to aniołek, jak tylko przeszly kolki, bo jak byl mały to koszmar. Jechaliśmy 5 miesięcy na Sabsimplex, stosował ktoś?

Udanego niedzielnego wieczoru i sił dla pracujących do porannej pobudki.

I pod jutra znów codzienność. Byłam
 
Witam wieczorową porą ;-)
Joasia - najlepsze życzenia jeszcze raz dla Oliwci! Szkoda, że babcia nie dojechała ale mam nadzieje, że imprezką była zachwycona. Ale co widzę cię połamało? Współczuje... może zafunduj sobie tez jakies fajne SPA w miarę możliwości. Masaże, ciepłe okłady itp...
My kolek nie mieliśmy w ogole więc na pytanie o kropelki nie odpowiem. Tymuś był i jest aniołkiem - pogodny nawet dziś a jedynka górna widocznie się przebija, aż dziąsełko zwisało lekko wrrr -biedulek.

Lariss - jak najwięcej czasu z mężolkiem w domu życzę.

Miłego tygodnia wszystkim życzę! W zdrówku i z dobrą spacerkową pogodą.:-)
 
OOO, dziś jestem pierwsza:-D! Witam więc wszystkie porannie i życzę samych miłych przeżyć z dzidziolkami:tak:

Joasiu, u nas pierwsze ok.4 mies. to był też koszmar kolek:baffled::szok::no: Mały prawie ciągle płakał, wybudzał się itp. Też jechaliśmy na Sab Simplexie, ale nie wiem, czy i na ile pomógł... Ostatecznie przeszliśmy na Bebilon Pepti. Teraz jest 100 razy lepiej, Mały bardzo często się śmieje i uśmiecha, wszędzie go pełno. Wprawdzie w nocy się wybudza, bo zapewne ząbki go męczą, ale tak ma sporo kobietek, z tego, co czytam, więc już wiem, że to nie jest nic nienormalnego.;-)
 
Tymek budzi się co noc od 1 do pewnie z 10 razy (na szczęście b.rzadko tak dużo), zazwyczaj 2-4 razy:baffled: Kiedyś mu chyba te zęby wyjdą, nie? Na razie ma tylko 2...
 
Dzień dobry...

Nocka średnio przespana..

Topoleczka, też mam nadzieje, że w końcu te zęby wyjdą, pediatra już 3 tyg temu, że lada chwila a tu nadal cisza. Póki co mamy dwa tak jak u Ciebie. Młody namiętnie gryzie brzeg łóżka zarówno swojego jak i naszego

Bartek miał okropne kolki a co najgorsze, przechodziłam przez nie sama bo tatuś na wygnaniu. On wył, ja wyłam nie pomagało totalnie nic, W końcu pojechałam do szpitala gdzie rodziłam i tam Pani Ordynator Noworodków pokazała mi jak masować brzuszek i kazała zmienić sposób karmienia. Mały dostawał Enfamil, przeszliśmy na NAN HA. Jutka kolek nie miała więc przy Bartku byłam kompletnie załamana.

Miłego dnia
 
reklama
Witam w szary dzień... Młody nie spał od 6 :) Dzisiaj zamierzam i zrobić soczek z marchwi i bananów. Ciekawe co z tego wyjdzie, zdecydowanie kupne soki mu nie podchodzą.

U nas Sab Simplex działał cudy... Młody nie zjadły mleka gdyby przed jedzeniem ich nie dostał. Kupowałam hurtem bezpośrednio w Niemczech bo bałam się kupować w sieci, poza tym były prawie 100 % droższe, a niestety one nie maja żadnej plomby zabezpieczającej. Tez był na Bebilonie Pepti do 5 miesiąca, ale nam nic nie pomógł a młody definitywnie nie chciał go jeść. Teraz jemy Humanę, ale niestety jest stosunkowo droga do innych mlek. Ale niech już sobie je je, po roku spróbujemy przejść a jakiegoś "Juniorka"

Kaja, z miłą chęcią, ale pozwól, że najpierw wygram w totolotka ;-) Totalny deficyt budżetowy u nas. Zaczynam się powaznie zastanawiać nad szukaniem pracy, bo niestety poprzednia rozwiązała ze mna umowę w trakcie macierzyńskiego, z racji, że otwarcie powiedziałam, że chcę iść na bezpłatny wychowawczy,

Spokojnego dnia babeczki.
 
Do góry