reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hej Kochane :-) ostatnio nie mam na nic czasu :-( Amela zaczyna stawac koło mebli i musze non stop na nia patrzec i ja asekurować ! naprawde zastanawiam sie nad kupnem kasku :-D

hej laski

u nas nocka kiepska, Fiolcia ma mega katar i od 2 w nocy nie spalysmy praktycznie.ona przed chwileczka zasnela a ja do was zajrazalam;-)

Beti u nas tez katar - juz trzeci dzień i zrobił sie mega gesty - jakoś dajemy rade, psikam solą i tym na katar Eup... coś tam, po czym odciagam i gitara Amelka pieknie w nocy spi :-)

Czechow hahahahahaha niezłe ciagoty ma Laura :-D
Kaja równiez wszystkiego naj naj dla Tymka z okazji miesięcznicy :-) trzeba zacząć planowac roczek hihihih :-)

lece ponadrabiać reszte - Amela z babcia na dole - własnie wariuje :-) wiec ja mam chwilke wolnego :-)
 
reklama
Witam w mglisty ranek, jak jechałam do biura to w samochodzie rozległo się ostrzeżenie że droga z poślizgiem i 2 stopnie!!!!:no::szok:

[B pisze:
czechow;[/B]6119923]Witam i ja.

Ostatnio kiepsko z weną twórczą ale coś wam skrobnę.

czechow Mój M. śpi tylko w bokserkach, dziś jak codzień koło 7 Laura zjawiła się u nas w łóżku - zobaczyła klatkę piersiową M. - nie dość że jej się oczy zaświeciły bo lubi wyrywać włosy to jeszcze bardzo namiętnie zastanawiała się nad sutkiem M. - brała go między palce i miałam wrażenie że zastanawiała się czy i jak się tu zassać. M. bardzo szybko się obudził - jeszcze takiej miny u niego nie widziałam :-D

Ubawiłaś mnie z rana, rewelacja, też bym chciała zobaczyć mine Twojego m:-D

Kaja wszystkiego Najlepszego dla Tymka :-D:-D:-D
 
hej laski

u nas nocka kiepska, Fiolcia ma mega katar i od 2 w nocy nie spalysmy praktycznie.ona przed chwileczka zasnela a ja do was zajrazalam;-)

Bibik moze i dla dziewczynek jest wiecej ciuszkow ale cholera wszystko rozowe.jak chcesz ubrac inacej niz na rozowo to pojawia sie problem;-)

Tez prawda z tym różowym :sorry: Becia ja z Natkiem ostatnio jak w zegarku 0:30 pobódka i do 3:30 buszuje i nie wiem co mu sie przestawilo bo w dzień śpi tyle co kiedyś :eek:

brawo!!!
A nie mówiłam ze wcześniactwo nie oznacza wcale tego ze dzieci musza później chodzić :-)
nawet powiem ci ze 90% dzieci urodzonych o czasie pierwsze kroki stawia w okresie roczku wiec jesteś wysoko ponad normę :-)




^Joasia^ odzywaj się częściej, jak najczęściej !!!! Bardzo się ciesze ze się odezwałaś !!!

Kobitki my meldujemy się ale nas tu mało ostatnio
mam nawał obowiązków - zaczął sie rok akademicki do tego w podstawówce siedzę jeden dzień w tygodniu i tak mi zycie szybciej płynie a dni coraz krótsze..
miłego dzionka kobutki !!!

GOsia głos jak codzien oddany ;-)

My dopiero siedzimy a nie chodzimy na to to jeszcze sobie poczekam pewnie ze drugi roczek :-) A noszenie tego klopsa to już teraz opiewa na madal !!! ;-)

Witam i ja.

Ostatnio kiepsko z weną twórczą ale coś wam skrobnę.

Mój M. śpi tylko w bokserkach, dziś jak codzień koło 7 Laura zjawiła się u nas w łóżku - zobaczyła klatkę piersiową M. - nie dość że jej się oczy zaświeciły bo lubi wyrywać włosy to jeszcze bardzo namiętnie zastanawiała się nad sutkiem M. - brała go między palce i miałam wrażenie że zastanawiała się czy i jak się tu zassać. M. bardzo szybko się obudził - jeszcze takiej miny u niego nie widziałam :-D

Kurka chciałabym to zobaczyć :-D:-D:-D Natek jest na etapia masowania moich cycusiów jak tylko wezmę go na ręce :-)

Mykam furke odkurzyć bo dzis sprzedaje hihi
 
Dziękuję za ciepłe przywitanie :* Bardzo się cieszę...

U nas to rok totalnych zmian... Wojtuś urodził się przez CC po bardzo ciężkich walkach...Podczas znieczulenia którego praktycznie nie czułam a po zabiegu wstałam i przeszłam własnymi siłami na swoje łóżko z łożka operacyjnego, ale to za mną i najważniejsze że wszystko w porządku...

Wojtula jest kochany, uśmiecha się od rana do wieczora...i bardzo szybko "idzie" do przodu, w 6 miesiącu stanął mi na nogi w łożeczku, jeszcze nie siedział wtedy... po kilku dniach zaczął sam siedzieć, a teraz już niewiele brakuje, żeby ruszył do przodu.

W lutym się przeprowadziliśmy do domu... CIężka to była sprawa... ale podołaliśmy. I tak żyliśmy sovie w błogim spokoju... Aż dwa tygodnie temu mama rozeszła się ze swoim Panem i się wprowadziła...

Aktualnie jesteśmy chorzy. Dopadło nas z dnia na dzień... Oliwia na antybiotyku młody na Bactrimie ale u niego zamiast lepoej zaczyna być gorzej...


No i przygotowujemy sie do 5tycg urodzin Oliwii... W niedzielę kończy, ale imprezke robie w poniedziałek i musze upiec torta nie macie jakigoś fajnego przepisu??Okazało się, że u nas cukiernie nie pracują w weekend i nikt mi nie upiecze torta... Ale dam radę, w końcu to wielka impreza mojej córy :)

Maluchy Wasze pięknie się rozwijają i aż się nie chce wierzyć, że jeszcze kilka/naście miesięcy temu te maluchy były w brzuszkach a pewnie co po niektóre w ogóle nie miały ochoty wychodzić ;-)

Pozdrawiam Was ciepło i ciepłą energię wysyłam w ten pochmurny dzień.
 
Witam :)

Dzięki dziewczyny za głosy :) !!!

jakoś kiepsko widzę wygraną no ale trudno ;)

Kiepsko też się coś dziś czuję wczoraj mdłości miałam i mam nadzieje że to nie przez @ tylko przez katar bo dopadło i mnie zapchany nos mam tak że aż mnie mdli :/

szefowa się pytała czy szybciej do pracy przyjdę nie wiem co ma na myśli szybciej bo pytała się przez kogoś a tu niewiele dni zostało nie wiem jak ja dam radę się wyrobić ze wszystkim ;)

Miłego dnia :) dla chorych zdrówka i najlepszego dla tych co mają swoje miesięcznice :)
 
Witam

Nie mam kiedy popisać cały czas remont i do tego K raczkuje po całym domu, listwy, kontakty są najciekawsze..więc non stop łażę za nim.
Najlepszego dla miesięczniaków i Miłego dzionka
 
Kaja naj naj dla Tymoteusza!

U nas ciąg dalszy choroby.Gorączki już nie ma ale katar został.A właściwie to tylko rzęzi gdzieś tam głęboko i wypłynąć nie chce.Do tego mały już fridą się nie da dotknąć tak ma dość.W nocy dramat.Biedak nie wie czy oddychać czy ssać.Płakałam dziś nad nim:-(.Może dziś bedzie lepiej...Na odpowiednim wąttku pisałam prośbę o porade czym ten katar potraktować.Jak ktoś ma pomysła to chętnie poczytam:tak:
Do tego chyba idą mu ząbki,jeden na 100% reszty nie mogę poszukać bo protestuje:sorry:
 
WITAM:-)

Witam nowe mamusie:-)

JOASIA cieszę się ze zagladnełaś do nas i pisz pisz z nami:-)

Zdrówka dla choraśnych!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZIECIACZKÓW Z OKAZJI MIESIĘCZNICY!

GOSIA głosiki oddane:tak:
BIBIK BRAWO!!!

Hmm mówią że karmienie cycusiem powoduje chudnięcie ale to różnie z tym bywa...owszem ja nienarzekam bo waże 51 kg i też tak schudłam przy Dominisiu(nawet do 43 kg)i może faktycznie to ma coś z tym że karmię ale bardziej bym stawiała na to ze mam "zapierdziel"niż to ze karmię a z Dominisiem to codziennie maratony km robiłam nawet w śniegu takze też swoje zrobiło:tak:ja zajadam się wszystkim i w dużych ilościach(hihi az teściu się patrzy że ja tyle zjem bo szczerze ja porcje jak M mam):-)

 
reklama
Do góry