reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam....
Najlepszego dla Anki Black!!!!
Sylwia
zdrówka, dla Olinka też!!!!
Wiw no u nas w jednym H&M nie było, ale plus dużego miasta, że w drugim był :) a odczucia, że na ubrania dla chłopców trzeba polować też mam.....;)
Joasia witaj!!!

Coś dziś jestem nie teges...więc krótko dziś. co byście wiedziały, że żyję :)...

Miłego...
 
hej Kobietki :-)

Joasiu witam :-)
bibik ciesze sie razem z Tobą !

ja tak jak Klara jestem od kilku dni nawet nie teges i przepraszam ze mało pisze.... :-(
dolina z praca - szukam i szukam i nic nie widze... :-(
 
Witaski...
Black najlepszego dla małej!
SercsDwa kombinezon fajny ale też bym za niego tyle nie dała. Owszem dla dzieci są ciuszki drogie ale można znaleźć cos taniego i równie fajnego.
Sylwia zdrówka dla małego chorowitka!

Jeśli chodzi o wybór ciuszków to jak dla mnie też dla dziewczynek więcej jest i zawsze mam problem z moimi chłopaczkami co im kupić.

Natuś samodzielnie siedzi ale jeszcze sam nie siada więc jak chce się bawić to muszę mu pomóc usiąść. Kochany Okruszek... Szósty zębol nam idzie i do tego dziś szczepienie było więc jest bardzo marudny i niespokojny w nocy.

Buziaki wszystkim pa
 
Ostatnia edycja:
hej laski

u nas nocka kiepska, Fiolcia ma mega katar i od 2 w nocy nie spalysmy praktycznie.ona przed chwileczka zasnela a ja do was zajrazalam;-)

Bibik moze i dla dziewczynek jest wiecej ciuszkow ale cholera wszystko rozowe.jak chcesz ubrac inacej niz na rozowo to pojawia sie problem;-)
 
Witam i ja.

Ostatnio kiepsko z weną twórczą ale coś wam skrobnę.

Mój M. śpi tylko w bokserkach, dziś jak codzień koło 7 Laura zjawiła się u nas w łóżku - zobaczyła klatkę piersiową M. - nie dość że jej się oczy zaświeciły bo lubi wyrywać włosy to jeszcze bardzo namiętnie zastanawiała się nad sutkiem M. - brała go między palce i miałam wrażenie że zastanawiała się czy i jak się tu zassać. M. bardzo szybko się obudził - jeszcze takiej miny u niego nie widziałam :-D
 
Witam,

trochę nie zaglądałam :zawstydzona/y: obiecuję poprawę i chociaż z rana co jakiś czas postaram się wpaść na kilka minut ;-)

Kaja, najlepszego dla Tymka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Joasia, baaardzo fajnie, że zaglądnęłaś :-):-):-) Co tam u Ciebie, Oliwki i Wojtusia ??? Napisz koniecznie !!!

Bibik, wielkie gratulacje dla małego !!! super postępy robi !!!!!!!

Malwina, ja na zimę planuję 2 zmiany ... mam kombinezon 1 częściowy i kurtkę zimową ... dokupię jeszcze spodnie ocieplane, żeby było w co małą przebrać, jakby się zmoczyła albo ubrudziła naszym wspaniałym błotem pośniegowym :tak:
1częściowy kupiłam używany na allegro ... wolałam używany markowy, niż nową chińszczyznę i nie żałuję ... jest jak nowy !!!

astrid, my właśnie mamy Coccodrillo r. 86 ... jest na małą trochę za duży, ale rękawy i nogawki można spokojnie podwinąć, a dzięki temu, że za duży mała spokojnie pochodzi w nim do końca zimy ... 80 bym się bała :tak:

Gosia, głosujemy, głosujemy :tak:

Black, oby zębole szybko wyszły i odpuściły Anulce :tak:
 
reklama
Witam i ja z rana.

Pokłóciłam się z M , a raczej się obraził na jakiś pierdół i poszedł sobie bez słowa. Coraz bardziej się rozmijamy a ja tu nikogo nie mam:-(

Co do kominezonu , to ja upatrzyłam sobie już ale 80 rozmiar i teraz się zastanawiam czy bedzie nie za mały dla Z no ale zobaczymy

Jol czy ja dobrze widzę ??? Gratulację :-) i dla Z wszystkiego dobrego z okazji miesięcznicy:)

Black wszystkiego dobrego dla Anulki, i niech zebolki tak bardzo jej nie męczą:-)

Idę trochę posprzątać ten bu,.....
 
Do góry