reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
[B pisze:
Klara M;[/B]6114414]Black zdrówka dla dziewczynek, może faktycznie trzydniówka...

Wiw my kupiliśmy w H&M. niedawno...niby się wielce gruby nie widzi, ale wydaje mnie się, ze nie jest przewiewny i zawsze mogę na cebulkę ubrać....
e:
U nas niestety sam śpiworek nie zdałby egzaminu, bo C jest placowo-zabawow-huśtawkowo-konikowy :) i Pana trza wyjmować :)

Widziam te w H&M, fajniusie ale największy był 80 i jakiś mi się mały wydawał:(
 
Witamy się i spadamy na spacer.
Wiw my mamy 86 i jest ok, nogawki lekko dłuższe, rękawki też....!!!!!
ale dla nas 80 też była za mała, ledwie na teraz....
Miłego dnia!!!
 
Widzę ,że o kombinezonach.Ja też długo się zastanawiałam jaki kupić.Chcielismy wójcika bo ciepłe sa bardzo ,ale jak pojechalismy to juz rozmiarów nie było:wściekła/y:.Nie ma tego złego kupilismy tańszy i tez fajny.Polecam sprzedawcę.Kultura 100%.Kupilismy ten tylko rozmiar 80. ZIMA 2010 NOWY kombinezon 2cz Coccobello 86 (1271137685) - Aukcje internetowe Allegro
A teraz pytanie do mam ,które może tez maja Coccoobello ,czy ta firma ma zawyżoną rozmiarówkę?Bo nasz mały nosi 86 normalnie a kobminezon 80 jest dobry ,spodnie nawet długie...tylko pytanie czy za 3 mce tez będzie ok:baffled:w końcu ma byc na cała zimę:sorry2:
I czy już ubieracie dzieciaki w az tak ciepłe rzeczy?
 
Witam

sercadwa fajny ten kombinezon ale ta cena???

Ja jak z Z wychodzę na dwór to ubieram ją w grubszą kurtkę i spodenki a pod spodem rajstopki i ciepłe buciki.

Z drzema a ja idę do M zobaczyć.
 
SercaDwa, kombinezon super, ale cena jak dla mnie za wysoka.
Oglądałam używane z Coccodrillo i bardzo mi się podobają. W końcu taki dzieciaczek, który siedzi tylko w wózku chyba nie zniszczy kombinezonu? Tylko zastanawiam się nad rozmiarem. Wiecie może jak wypada 80 w Coccodrillo, bo np. w H&M 80 jest mała.
 
Witam, postanowiłam do Was zaglądnąć :-) wydawało mi się, że nie wypada, ale co tam raz się żyje... strasznie byłam ciekawa jak tam Wasze dzieciaki...

Pozdrawiam ciepło...z większym uśmiechem na twarzy ;)
 
reklama
Do góry