reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

malwina super ze chrzciny były udane:-) Co do kombinezonu to my też jeszcze nie mamy wiec rowniez chetnie wysłucham rad tych co już maja.U nas kolejna zarwana nocka chyba zeby idą bo F jest mega marudny.Zaraz mykamy na spacerek bo pogoda przepiekna. Miłego dzionka życze.
 
reklama
Coffee witaj na forum!
Malwina, super że chrzciny udane.
Gosia, zaraz idę głosować.

Co do kombinezonów to ja się skłaniam ku jednoczęściowym. Takie kupowałam Julii i zawsze się sprawdzały. Na razie dla Bartka jeszcze nie mam, ale czas się rozejrzeć, bo jak się zimno zrobi to nie będzie w czym wyjść.

Jeśli chodzi o wagę, to 8 kg to wcale nie jest mało. Teraz dzieci wolniej przybierają, ważne że nie chudną.

Ja też karmię piersią, ale wcale z tego powodu nie jestem za chuda. Chętnie bym jeszcze jakieś 5 kg zrzuciła, ale diet nie znoszę więc wcinam słodkie i waga stoi. Na szczęście nie rośnie.
 
WItam...
czy ktoś mnie jeszcze pamięta ??
pewnie nie...
ale co tam...
mogę się znów przyłączyć do pogaduszek ??

Jeśli chodzi o wagę, to 8 kg to wcale nie jest mało. Teraz dzieci wolniej przybierają, ważne że nie chudną.

Ja też karmię piersią, ale wcale z tego powodu nie jestem za chuda. Chętnie bym jeszcze jakieś 5 kg zrzuciła, ale diet nie znoszę więc wcinam słodkie i waga stoi. Na szczęście nie rośnie.

Mam to samo...karmię jeszcze cycuchem...ale diet nie znoszę...i jak po porodzie poleciało mi 13 kg od razu tak teraz waga stoii...a mi to by się jeszcze z 10 przydało stracić...ale jak jak ja kocham słodycze !!!!

Mój młody waży 10 kg...
Ubranka nosi na 74-80 ale nie wiem ile ma wzrostu...
Ale to wszystko zależy od producenta,bo każdy ma inną numerację...u jednego 80 a u innego takie same wymiary ubranka a 74 np...
 
Witam i ja!!!!
Cofee witaj!
Malwina super, że chrzciny udane....!!!
Elwira22 witaj, niestety Cię nie pamiętam, ale ja późno dołączyłam...
Beti nie przejmuj się za bardzo wagą, rób tak jak dziewczyny radzą z obserwacją siatek centylowych.....
Ale Pudziana w domku mieć nie musisz... Wiem, że się martwisz, że masz niejadka...ale już było lepiej... może jak całkowicie do zdrówka wróci to znów lepiej będzie.....
O i mam plus mniejszej wagi- fotelik samochodowy Wam dłużej posłuży ;)
Gosia popieram Asiowo, bądź upierdliwa z przypominaniem o głosowaniu....

No, a co u nas, C mega mobilny, wstaje gdzie się da, jak się da... Też teraz trochu marudzi, ale pewnie przez zęby....
A w związku z mobilnością C na nic czasu nie mam, bo oczy dookoła głowy trzeba mieć...

Miłego wieczoru!
 
Witaj elwira - ja też jakoś nie kojarzę ale zawsze możemy to nadrobić :)
Mnie też tu mniej bo obowiązki, praca, bieganie za dzieckiem ;))

Buziaczki!
 
A co do kombinezonu- mamy jednoczęściowy, naprawdę fajny nam się trafił.... Niby chciałam dwuczęściowy, ale od poszukiwań i przymierzania i cen i tego jaki nam całkowicie przypasował -dopina się wszędzie :) padła decyzja, że jednak jednoczęściowy będzie...
 
Witam wieczorkiem,
u nas też ostatnio jakieś mocno wypełnione dni, albo goście albo musze dłużej siedzieć w pracy, jeszcze jakieś zakupy w drodze powrotnej i ledwo młodego zobacze nim zaśnie:no: Dobrze, ze jeszcze mnie poznaje i chce zjeść z radości, to chyba jego sposób załowania czyli pożeranie mamy, słodkie to bardzo:-D

co do kombinezonów to wybrałam na razie taki kondonik do wózka z dziurami na pasy i myślę, że do momentu jak mały nie bedzie chodził to to wystarczy a potem pomyślę nad czymś chyba jednoczęściowym. Kostek jest duży i nie wiem jaki będzie jak zacznie chodzić i czy to bedzie za 2 czy za 4 miesiące a u niego to może być różnica jednego rozmiaru , wiec czekam jeszcze z kupnem. Jak macie coś fajnego to zapodajcie foty albo linki:tak:
 
reklama
Black zdrówka dla dziewczynek, może faktycznie trzydniówka...

Wiw my kupiliśmy w H&M. niedawno...niby się wielce gruby nie widzi, ale wydaje mnie się, ze nie jest przewiewny i zawsze mogę na cebulkę ubrać....
e:
U nas niestety sam śpiworek nie zdałby egzaminu, bo C jest placowo-zabawow-huśtawkowo-konikowy :) i Pana trza wyjmować :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry