reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Hej
u nas nocka beznadziejna, K budził się co godz a o 3 tak się sfajdolił,że aż na plecy poszło:confused2: ale coś mi się wydaję,żę zęby idą bo w sob i niedz miał kupkę rzadką i dziś w nocy i rano, trze dziąsła wszystkim co popadnie i się wkurza przy tym, więc pewnie to zęby.

Ja jestem przybita, nic mi się nie chce cały czas remont syf,pod nogami piasek czuję a ciągle odkurzam i myję podłogi. Mamy takiego majstra który robi wszystko bardzo dokładnie ale za to barrrrrrrrrrrrdzo wolno, ale już niedługo koniec.

Pogoda do d...wiatrzycho okrutne.

Miłego dnia
 
Witam się i ja

Naszczescie u nas nocka spokojna , albo dlatego ze dałam Z przeciwbólowego albo jakiś ząbek się przebił i nie bedzie męczył. Zobaczymy tej nocy

Becka być moze to zeby, ja tez zauwazyłam ze jak Z zeby wychodzą to kupkę ma rzadszą.

Mnie wczoraj się nic nie chciało , zresztą dzisiaj nie lepiej

Miłego dnia
 
Macy nie, Gdynia Śródmieście :-) Z Gdańska mój mąż miał by za daleko do pracy niestety :-)

Bibik kurcze, ale dzielny z niego facet!!! A powiedz mi - tak z ciekawości pytam - jak to jest z rozwojem takiego maleństwa? Goni rówieśników?

Rozwiją się prawidłowo ale dużo później nawet licząc od stycznia jest w tył. Wagowo i wzrostem to typowy styczniak ale z resztą to jeszcze bardziej w tył! Dopiero niedawno sam sobie siedzi ale żeby z leżącego do siedzenia samemu to jeszcze nie. A nosić tego klopsa przez kolejny roczek to uuuuuuuuuuuuuuu. Szwagierka ma wczesniaka tylko 4 tygodnie przed terminem i chodzić zaczął mając 1,5 roku. Natej jest 15 tygodni wcześniej więc licze, że na 2 urodzinki podrepta sam!!!

Mykam piec torty bo w piatek impreza podwójna!! Wyprawiam roczek i Ksawka 5 latek.

Papatki
 
Black, zazdroszcze miejsc do spacerowania... Uwielbiam Trojmiasto. Najbardziej Sopot, bo ma swoj niepowtarzalny klimat. Brakuje mi tego miejsca. Kojarzy mi sie z randkami z moim mezem. ;-)
Malwina, moja coreczka codziennie wstaje ze mna o 6. I jest ok. Dla mnie to pora wstawania, bo musze mlodego wyprawic do szkoly. Ona wstaje ze mna. Szczerze mowiac, nie wyobrazam sobie, zeby bylo inaczej. Jakos tak smutno by bylo. ;-)
 
I ja się witam. Jakoś ciągle ogarnąć tego mieszkania nie mogę, ciągle coś przekładam, układam, spaceruję z dziewczynkami. Na nic czasu nie ma ;-)

Macy
ja też uwielbiam Sopot, ale mi kojarzy się z dzieciństwem :-) Jako mała dziewczynka zawsze jeździłam tam z babcią na lody, teraz jak tylko jesteśmy w Sopocie ten rytuał pielęgnuję :-). Ale najbardziej kocham Gdańsk. W Gdyni się jeszcze jakoś tak fajnie nie czuję, muszę się przyzwyczaić chyba do nowego otoczenia :-). Ale spoza Trójmiasta nie umiałabym się chyba wyprowadzić aż tak daleko jak Ty. Mieliśmy plany wyjazdu za granicę, ale jestem patriotką :-D

Bibik moja Ania też wcześniak, właśnie z 36 tyg. Ale dogania już pięknie rówieśników, staje, siedzi, pełza, raczkuje do tyłu.


A właśnie, pytanie do mam, które z maluchami na rehabilitację chodziły. Nam zostały jeszcze 4 spotkania i kurcze nie wiem co robić. Neurolog mi mówi, że już jest wszystko w porządku i żeby ćwiczyć tylko w domu, pomału rezygnować z rehabilitacji. A ja przerażona najchętniej bym chyba jeszcze chodziła prywatnie... Rehabilitujecie się jeszcze??
 
Ostatnia edycja:
Macy jeśli wstajesz o 6 i Twoja mała to oki, tylko ze Z spała do 8.30 a teraz potrafi czasem wstać o 6!!!A ja narazie mie muszę tak wczesnie wstawać a do tego ostatnie nocki to tragedia , dlatego czasem chciałabym sobie poleniuszkować do pozniejszej godziny:-)

Black ja też uwiekbiam trójmiasto i chyba nabardziej Sopot, zresztą jesteśmy tam raz w tygodniu(rodzice męza mieszkają)I to morze, chciałabym mieszkać nad morzem ach.....
 
Malwina - moja do 3 miesiąca wstawała o 4.20 buszowała 2 godziny po czym szła spać na 1,5. Później wstawała coś koło 5.30 przez jakieś 2 miechy a potem do teraz najpóźniej wstaje o 6.20 - częściej o 6.00 - raz chyba się zdarzyło że wstała po 7 to wszyscy zaspaliśmy.
 
reklama
Do góry