reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Bibik wypadki chodzą po ludziach.ja iwem ze to ciezko bo niby powinnos ie upilnowac dzieciaczka ale nie zawsze jest to mozliwe. na szczescie juz jestescie w domku i teraz juz bedzi etylko lepiej.

a my walczymy z angina ropna...;-(
 
reklama
Witam i ja!!
Black
korzystajcie z tego morza, korzystajcie, na zdrowie Wam...!!!! Super!!!
Beti zdrówka!!
Bibik NAJLEPSZEGO DLA NASZEGO ROCZNIAKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i popieram dziewczyny... nie ma to tamto, trzeba do przodu.......będzie dobrze....co było nie zmienisz....
Dobrze, że nic bardzo poważnego się nie stało.....

A C coraz bardziej mobilny, dziś nam drugi raz wstał...Poza tym u nas zimno, ale to pewnie wiecie ..... nie lubię jak tak wieje....

Miłego Wam....
 
Bibik wypadki chodzą po ludziach.ja iwem ze to ciezko bo niby powinnos ie upilnowac dzieciaczka ale nie zawsze jest to mozliwe. na szczescie juz jestescie w domku i teraz juz bedzi etylko lepiej.

a my walczymy z angina ropna...;-(

Zdrówka duzo!!!

Dziękujemy WSZYSTKIM za roczkowe życzenia i ciepłe powypadkowe słowa. BUZIAKI DLA WAS!!!
 
Witam

Dzisiaj znów pierwsza!!!!

U nas nocka masakryczna , ale co tam trzeba jakoś funkcjonować :cool:

Dobrze ze słoneczko za oknem .

Idę położyć Z , bo wstała dzisiaj o 6:szok:
 
To ja zajmę drugie miejsce witając się.
U nas okropnie wieje i ten wiatr jest tak strasznie zimny aż się zastanawiam czy dziś wyjśc na spacer??
Młody śpi a ja mam czas na kawkę:)
 
Macy nie, Gdynia Śródmieście :-) Z Gdańska mój mąż miał by za daleko do pracy niestety :-)

Bibik kurcze, ale dzielny z niego facet!!! A powiedz mi - tak z ciekawości pytam - jak to jest z rozwojem takiego maleństwa? Goni rówieśników?
 
Witam
Później nadrobię bo robotę mam po weekendzie byliśmy trzy dni u moich rodziców a majster remont robi jak weszłam wcz do domu to myślałam że wyjdę z siebie, a teraz nie wiem za co się łapać, póki Młody śpi to za rachunki się biorę a poźniej sprzątania dalszy ciąg.

Miłego dnia dla wszystkich
 
Bibik - najlepsze zyczenia na roczek dla synka, a upadkiem sie nie martw. Czasu juz nie cofniesz, a najwazniejsze, ze juz wszystko dobrze. Siostra mojego malza pilnowala wnuka i siedziala ze swoim mezem na podworku, a maly jezdzil po kostce brukowej i tez sie tak do przodu na ich oczach przekopyrtnol na ten beton i sobie wielkiego guza nabil... na szczescie sie nic nie stalo. Takie wypadki czekaja nie jedna z nas, mimo najwiekszej uwagi. A co tesciowej za wypadki sie zdarzaly przy 5 dzieci... to lepiej nie pisze.

Nika - no gryza te nasze szkraby, Michalek ma tylko 2 zabki a tak mnie dzisiaj pierdyknal z zaskoczenia ze szok!

Klara - gratulacje postepow dla Cyprianka!
 
... no nie wierze że takie pustki:confused::szok::szok::szok: przez cały wieczór cisza:confused: chyba wszystkich dopadla jesienna nostalgia bo ten wiatr jakoś dziwnie wpływa na psyche:no:
Słoneczka dla Wszystkich jutro i miłej, przespanej nocki:-)
 
reklama
Do góry