reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

bibik nie bój się - ja się nigdy przed okresem nie macam bo przed okresem mam na cyckach same guzki - taks ię własnie dzieje od hormonów - oby to znikneło i nie było żadnej draki !
 
reklama
I ja się witam.
Zarobiona jestem bo w niedziele chrzest.
Przeziębienie przeszło.Mały tylko jedną noc kaszlał."Medycyna" ludowa działa cuda.
Dałam mu pare razy syrop z cebuli i ciepłe picie z sokiem z malin.I proszę mały nie kaszle i do kataru nie doszło:)
bibik nie martw się głowa do góry.Gózek w piersi nie musi oznaczac że to coś poważnego.Sama piszesz że to przed @.A może to poprostu zwykły włukniak i zniknie jak się chormony ustabilizują:)
Ja jak Tysiolek przed @ się nie macam bo tam jagby ktoś wysypał woreczek z kamykami.Ale mój lekarz powiedział że to naturalne.więc gwowa do gory:))
 
Bibik: pewnie to hormony - będzie dobrze, nei denerwuj się!
Nika: zdrowia dla was...
Macy, Tysiolek: rety co 40 minut... to już bym chodziła i łykała paracetamol. U mnie od razu migrena gwarantowana przy takim spaniu. Mnie o 8:30 obudził kurier i klęłam na czym świat stoi, bo sie nie wysypałam, a poszłam spać o 0:30. Ale jak pomyślałam o was to w zasadzie doszłam do wniosku, że na pewno musiałam się wyspać:)

u nas chyba idzie druga dolna jedynka i nie wiem czy nie górna jedynka, bo palcem swoim jeździ po dziąsłach od wczoraj, a dziś śi i śpi i od mamy się nie odkleja, a tak było przy pierwszym żabku. Poza tym raczej spokojnie to przechodzi - bez płakania, jakby co to mamy w zapasie granulki Kai;)
 
Jolcia -no. no 5 zębów i to bezboleśnie- super.:tak::tak::tak: A my ciągle bezzębni:-p

Bibik- wszystko napewno będzie dobrze. Nie stresuj się.:tak:
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczynki
.Pewnie mnie nie pamietacie bo dosc dawno sie nie odzywalam...

Jesli chodzi o mycie zabkow to my myjemy od pierwszego zabka.Uzywamy pasty Elmex.JUli tak sie spodobalo mycie zebow,ze na widok szczotki sie smieje i wyrywa mamie bo chce myc zabki sama.

Mam do Was pytanko;czy wasze dzieci juz siedza?

Milej nocki
 
Bibik super ze wszystko ok, ja mam usg piersi jutro i tez poprosze o kciukasy:tak:

no włąsnie jakiej pasty sie uzywa dla takich maluszków? my narazie zaopatrzyłysmy sie w szczeteczke i myjemy na wodę;-) szczoteczka robi furore ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziękuję Wam wszystkim za wirtualne wsparcie:);-)
Normalnie to ja się przed @ i w ogóle nigdy nie macam (i zapewne to mój błąd, który zdecydowanie naprawię) ale od kilku dni mnie boli pod pachą a czasami to aż ręki nie mogę podnieść do góry. Ten guzek nie jest tak dokładnie na piersi a raczej na węzłach chłonnych ale ból promieniuje na cycusia. Czas pokaże co dalej... Nie pozostaje mi nic innego jak czekać, czekać i czekać!!!:-(

Natuś wczoraj dostał dwa nowe ząbki i przechodzi strasznie ten okres. Mam nadzieję, że teraz trochę odsapnie i on i my wszyscy w domu zanim kolejne "świecidełka" się pojawią.

Spokojnej nocki życzę wszystkim bez pobudek co 30-40 minut. :-);-) Jak ja się cieszę, że Natek śpi po 10-12 godzin bez pobudki nawet na mleko!:tak::tak::tak: Taki prawdziwy Aniołek:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry