reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam się rankiem z pracy,


czechow
Odp: Styczniówki 2010 !!

quote_icon.png
Napisał wiw
czechow dzięki, ale wiadomo że producent będzie twierdził, ze to nie groźne bo co ma innego powiedzieć i boi się pozwów a jakie będą tego skutki to może wyjść po latach i nikt już tego z tym świństwem nie powiąże:wściekła/y:
..co za g... nie dawać źle i podawać też źle, mam nadzieję że mój łakomczuszek ma silny organizm i nie będzie to miało żadnych następstw:no:




na pewno będzie wszystko w porządku.

A tak w ogóle to dzień dobry.​

też mam nadzieje, że nie będzie z tego konsekwencji:angry: wczoraj doczytałam jeszcze, ze te zanieczyszczone krople zmienialy kolor i zapach a moje są krystalicznie czyste i bezwonne, wiec moze sa ok, na wszelki wypadek je zachowam. nie podawałam ich przez całe lato a ostatnio zastanawiałam się czy nie zaczac jak tak lało, teraz odpuszczam i zamykam juz temat witaminy D u mojego malucha, w końcu ma już dziś chłopak 8 miesięcy a niektóre mamy nie podaja wogóle i tez jest ok.

No to dalszy temat wczorajszych rozważań na temat zywności i dodatkowego witaminizowania!!!!:no:
 
reklama
Witam
U nas chróbska część dalsza, katar i kaszel odrywający, mam nadzieję, że szybko minie.
Za sprzątanie się biorę, M ma tydzień tacierzyńskiego :) więc pomoc przy Krzyniu będę miała

Miłego dnia
 
Hej Kobitki :-)
ale buba na dworze - ja chce spowrotrm lato jakoś nie moge sie przestawić na to zimno a tak nie lubie nosić swetrów itd... bleeeee
jeszcze troszku a bedzie trzeba odpalić ogrzewanko !

wczoraj cały dzień lataliśmy - bylismy u tesciów na obiedzie i u siorki M na urodzinach :-)
potem do nas sie goście zjechali i tak cały dzień zleciał :-)

dzisiaj chciałam jechac po sukienke bo mam w sobote wesele kumpla ale odechaiło mi sie hihihi - poczekam az M bedzie miał wolne i razem pojedziemy :-D

lece teraz coś przekąsić - jestem tak objedzona po wakacjach ze nadal niemam ochoty jeść hihi :-)

ide was nadrabiac :-)
 
Tysioek mi te szkoda lata i ogrzewanie odpaliam ju tydzień temu:-(Malwina i Roxeen trzymam kciuki za wasze interesy ja tez myślę , zeby sie troszke przebranzowic i miec bardziej nienormowany czas pracy, Roxeen a Ty za co sie zabierasz?
 
I ja się witam między jednymi a drugimi goścmi.Nadodatek przeziębiona a w niedzielę już chrzściny.Kurcze mały mi w nocy kaszlał troszke zapodałam mu syropik oby nie rozłożył się na niedziele.Mam kupe sprzatania więc wybaczcie moją nieobeznośc.
Pozdrawiam:)
 
Zdrówka dla chorujących!
U nas M coś przebłąkuje, ze go gardło boli, ale już właczyłam nasze domowe sposoby na gardziołko i zaleczymy raz dwa. Wszędzie wszyscy chychrają i mówi, że normalnie nie wyrabia jak naokoło kaszlą - a on głosem pracuje, więc szybko łapie na gardełku choroby...
N aszczęście ja i Miśka zdrowiutkie:)
Miłego wieczorku!
 
reklama
no to i ja się witam :-)
faktycznie coś cichawo tutaj :-) kobitki pracują pewnie :-)
mnie tez niedługo to czeka - jak sie nie dostane na doktorat to bedzie trzeba znaleźć jakąś prace :-) i heja

coś mnie dzisiaj z samego rana główka pobolewa ehhhhh ale dobrze ze chociaz słonko swieci i ciepełko jest :-)

miłego dnia Kochane :-)
 
Do góry